Niezapomniany prezent - skok ze spadochronem

Radio RAM | Utworzono: 11.03.2022, 10:24 | Zmodyfikowano: 11.03.2022, 10:24
A|A|A

Materiał Sponsora


Skok tandemowy ze spadochronem

Pomysł wykupywania skoków spadochronowych w formie prezentu stał się ostatnimi czasy bardzo popularny. Ileż można dawać komuś perfumy czy biżuterię? Skok ze spadochronem to wyjątkowy prezent, który uświetni każde urodziny. Prezent, który zapewni niesamowite przeżycia, nieporównywalne z niczym innym. Osoba obdarowana ma możliwość doświadczyć swobodnego spadania, które trwa nawet 50 sekund, od momentu otwartej czaszy spadochronu. Ma to miejsce na wysokości 1700 metrów. Uczestnik odbywa krótkie szkolenie teoretyczne przygotowujące do skoku, które prowadzi doświadczony instruktor. Lot samolotem na miejsce skoku trwa do momentu, aż samolot osiągnie odpowiednią wysokość - 4000 metrów. Samo szybowanie trwa około 5 minut. Aż do wysokości 500 metrów to uczestnik skoku może sterować spadochronem. Instruktor przejmie stery dopiero na niższym pułapie i zapewni bezpieczne lądowanie. 

Nie ma lepszego doznania niż ta cisza i możliwość podziwiania tak wspaniałych widoków z góry. To świetna okazja do walki z własnym lękiem wysokości. Jeśli zdecydujesz się na skok ze spadochronem - już żądne wyzwania nie wydadzą Ci się straszne w życiu. To tylko skok z pędzącego samolotu - a jednak niesamowite przeżycie, które doda Ci odwagi do dalszych działań. 


Niezapomniane przeżycia - najlepszy prezent

Na stronie https://www.prezentzycia.pl/pl/o/skok-ze-spadochronem możesz zakupić skok spadochronowy w tandemie. Miasta w jakich odbywają się skoki to m.in Zielona Góra, Ostrów Wielkopolski, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Voucher jest ważny przez 12 miesięcy, a jeśli zmienisz zdanie, masz 14 dni na zwrot vouchera. Skok ze spadochronem to dobry pomysł na prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. 

Sprezentuj bliskiej osobie przygodę życia w formie skoku spadochronowego, który jest gwarancją niezapomnianych wrażeń. Podaruj voucher na skok i ofiaruj ogromne emocje i wspaniałe wspomnienia, które zostaną z obdarowaną osobą przez całe życie. Uczestnicy skoków mówią, że trudno wyrazić słowami wszystkie uczucia, jakich doznają podczas skoku, jednak wszyscy chcieliby powtórzyć ten moment i przeżyć go jeszcze raz. Choćby dlatego warto zainwestować w ten niezapomniany prezent - skok ze spadochronem. 

REKLAMA
To może Cię zainteresować