Drzwi POL-SKONE: Na co zwrócić uwagę wybierając drzwi wewnętrzne i zewnętrzne?

Radio RAM | Utworzono: 02.03.2022, 09:46 | Zmodyfikowano: 02.03.2022, 09:46
A|A|A

Materiał Sponsora


POL-SKONE: Markowe nowości dla wymagających

Interesują Cię drzwi pol-skone – Warszawa oferuje drzwi tego producenta wraz z montażem. W poniższym artykule przestawimy kilka nowości z asortymentu marki. Podpowiemy również, na co zwrócić uwagę wybierając drzwi do mieszkania i domu.

Wybór drzwi nie powinien być przypadkowy. Drzwi zewnętrzne muszą być solidne i skutecznie chronić wnętrze przed intruzami. Drzwi wewnętrzne powinny się odznaczać estetyką oraz odpornością na czynniki niszczące – uszkodzenia mechaniczne, a w przypadku pomieszczeń „mokrych” oddziaływanie wody i wilgoci.

Asortyment POL-SKONE oferuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. To skrzydła produkowane zgodnie z najwyższymi branżowymi standardami. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, jednocześnie oferując ciekawe i ponadczasowe wzornictwo. Drzwi wewnętrzne POL-SKONE wspaniale komponują się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz, jak i wnętrzami klasycznymi. Możesz je z powodzeniem użytkować w budownictwie jednorodzinnym, apartamencie i mieszkaniu.


Drzwi wewnętrzne MODO

Marka dba o atrakcyjność swojej oferty. Wiąże się to z wprowadzaniem na rynek licznych nowości – skrzydeł drzwiowych odznaczających się nowoczesnym wzornictwem. Drzwi wewnętrzne MODO to projekt dedykowany do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. O uniwersalnym charakterze drzwi MODO świadczy dostępność skrzydeł i ościeżnic w szerokiej gamie wykończenia – od kolorów jednolitych, po okleiny drewnopodobne.

MODO wyróżniają się solidną konstrukcją. Ramiaki drzwi zostały wykonane z wysokiej jakości płyty MDF. Ramki pionowe i poziome posiadają tę samą grubość wynoszącą 40 mm. Wypełnienie drzwi stanowi płycina z MDF o grubości 12 mm. Powierzchnia płyciny została pokryta wykończeniem UNI MAT PLUS, LAMISTONE, SILKSTONE (do wyboru). Cechą charakterystyczną modelu jest przestrzenna ramka wystrojowa. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać walory dekoracyjne korespondujące z różnymi stylami wystroju wnętrz.

REKLAMA
To może Cię zainteresować