Zachowaj jak najwięcej wspomnień z 18 urodzin!

Radio RAM | Utworzono: 14.01.2022, 15:02 | Zmodyfikowano: 14.01.2022, 15:02
A|A|A

Materiał Sponsora


Osiemnastka to wydarzenie, które na zawsze wyryje się w twojej pamięci. Z czasem wspomnienia zaczynają zanikać, dlatego na imprezie urodzinowej warto posiadać księgę gości. Wysiłek, który włożysz w organizacje imprezy zaprocentuje w postaci udanej zabawy. Jest coś co nie pozwoli Tobie o tych którzy przyszli celebrować. Tym jest księga gości pięknie zdobiona w uniwersalne wzory.


Księga gości na 18 urodziny

Pamiątkowa księga gości na 18 urodziny powinna być solidnie wykonana żeby przetrwać nie tylko imprezę, ale późniejsze długie lata. W końcu wpisów będzie dokonało wiele osób. Grube kartki, dobre klejenie i twarda oprawa są gwarancją długiego żywota księgi gości. Na pierwszych stronach księgi zaproszeni goście będą mogli przeczytać cytaty dotyczące pełnoletności. Zaciekawiony? Koniecznie zajrzyj na Carpentry Shop, który jest producentem takich ksiąg gości.

Niejedna osoba zaduma się zanim dokona wpisu. Wspaniałą pamiątką z osiemnastych urodzin jest księga gości wykonana z drewna. Taka księga gości przypadnie do gustu osobie, która jest miłośnikiem naturalnych materiałów. Z pewnością uświetni także tradycyjną imprezę.

Księga gości będzie wspaniałą pamiątką nie tylko samego wydarzenia, ale również przypomni zaproszonych gości. Do takiej księgi gości można wpisywać aforyzmy, osobiste dłuższe życzenia oraz wpisywać odpowiedzi na zadane przez solenizanta pytania. Chcąc zapamiętać ten wyjątkowy dzień nie wystarczają już zdjęcia czy film wideo z imprezy.

Ważne jest zachowanie atmosfery tej wyjątkowej uroczystości w formie pisemnej do czego najlepiej nadaje się księga gości. Księga gości to pamiątką, która codziennie będzie przypominać dzień osiągnięcia pełnoletności.


Personalizowana pamiątka z 18 urodzin

Personalizacja wykonywana jest z użyciem lasera, który tworzy grawerunek. Na drewnianej okładce księgi gości na 18 urodziny można umieścić stosowny, okolicznościowy grawerunek, który nada szczególnego charakteru. Można umieścić tekst oraz grafikę. Personalizowana księga gości przypadnie do gustu nie jednej osobie. Oprócz imienia i daty na okładce możesz umieścić zdjęcie. Dzięki możliwości wyboru zdjęcia Twoja księga gości będzie miała niepowtarzalny charakter. Humorystyczne zdjęcie podkreśli luźny charakter imprezy. Grawerunek można umieścić również wewnątrz księgi gości. Tak unikatowa pamiątka z pewnością będzie miłym wspomnieniem z uroczystości osiemnastu lat.

REKLAMA
To może Cię zainteresować