Zaffiro, czyli skuteczny i bezpieczny sposób na lifting twarzy i ciała

Radio RAM | Utworzono: 13.01.2022, 14:39 | Zmodyfikowano: 13.01.2022, 14:39
A|A|A

Materiał Sponsora


Czym jest termolifting?

Zanim zdecydujemy się na interwencję chirurga warto sprawdzić Zaffiro – Warszawa to lokalizacja, w której zabieg przeprowadzimy w sposób bezpieczny i komfortowy,  a co najważniejsze skuteczny. Czym jest Zaffiro? Na czym właściwie polega termolifting?

Zaffiro to nie zabieg, a urządzenie umożliwiające przeprowadzenie określonych zabiegów kosmetycznych. Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowane technologie. Dzięki temu oferowane zabiegi są:

  • bezpieczne,
  • skuteczne,
  • komfortowe dla Klienta.

Termolifting Zaffiro pomaga odwrócić proces starzenia się skóry i zlikwidować lub w znacznym stopniu zniwelować – to zależy od kondycji skóry – niepożądane efekty utraty przez skórę jędrności i elastyczności. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia kosmetycznego Zaffiro charakteryzują się bezinwazyjnym charakterem. Zamiast naciągania skóry i wycinania jej nadmiaru (tradycyjny lifting) termolifting stymuluje procesy regeneracji tkanek, w rezultacie przynosząc naturalny i długotrwały efekt odmłodzenia. Jak to możliwe?


Dlaczego termolifting Zaffiro jest skuteczny?

O skuteczności zabiegu decyduje wpływ wysokiej temperatury na tkanki. Podczas zabiegu Zaffiro skóra w głębokich warstwach jest podgrzewana do temperatury 650C (czego de facto nie odczuwamy w trakcie zabiegu). W efekcie oddziaływania wysokiej temperatury włókna kolagenowe i elastyna zostają skrócone do pierwotnej długości. Ponadto zabieg pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. To wszystko razem pozwala poprawić napięcie skóry, zwiększa jej gęstość i redukuje efekt wiotkości. Skóra staje się bardziej napięta i jędrna, co pozwala na odzyskanie utraconego owalu twarzy, zniwelowanie wiotkości po wewnętrznych stronach ramion i ud, spłycenie zmarszczek mimicznych w obrębie twarzy.


Czy Zaffiro to zabieg dla mnie?

Termolifting jest zabiegiem na tyle bezpiecznym, iż z jego zalet może skorzystać praktycznie każdy – kobiety i mężczyźni niezależnie od wieku. W sposób szczególny jest on polecany osobom, które obserwują u siebie utratę jędrności skóry lub pogorzenie się kondycji skóry. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się m.in.:

  • utratę jędrności skóry spowodowaną procesami starzenia się lub utratą masy ciała,
  • zmarszczki,
  • złą kondycję skóry: skóra poszarzała, wymagająca odżywienia.
REKLAMA
To może Cię zainteresować