Za nami rekordowy kongres trenerów we Wrocławiu [POSŁUCHAJ]

Piotr Pietraszek, BT, mat. prasowe | Utworzono: 11.01.2022, 11:00 | Zmodyfikowano: 11.01.2022, 11:45
A|A|A

fot. mat. prasowe

Tym razem kongres poświęcony był modelom gry. - Każdy trener powinien posiadać własny model. Dzięki takiemu dokumentowi wie on jak gra powinien jego zespół i dlaczego właśnie w ten sposób - mówi Paweł Szymański, współorganizator imprezy.

Na wrocławskiej scenie wystąpili m.in. Filip Raczkowski (trener Legii Warszawa U-16, w przeszłości związany z Akademią Rakowa Częstochowa), Łukasz Smolarow (II trener w sztabie Piotra Stokowca w Jagiellonii Białystok, Polonii Warszawa, Zagłębiu Lubin czy Lechii Gdańsk) oraz Marek Śledź (dyrektor Akademii Rakowa Częstochowa, w przeszłości dyrektor Akademii Lecha Poznań).

O III Kongresie Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim w Radiu RAM w audycji Gość w RAM-ie opowiadali Piotrowi Pietraszkowi jego organizatorzy: Przemysław Mamczak i Paweł Szymański z fundacji EkstraTrener.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

 

Organizatorzy już rozpoczęli przygotowania do IV Kongresu, który odbędzie się w styczniu 2023 roku. Jego tematem przewodnim mają być koncepty, czyli wskazówki, które w poszczególnych sytuacjach pomóc mają zawodnikom.

Więcej szczegółów tutaj.

REKLAMA