Idealny prezent dla każdego fana muzyki

Radio RAM | Utworzono: 19.12.2021, 11:46 | Zmodyfikowano: 19.12.2021, 11:46
A|A|A

Materiał Sponsora


Myśląc o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, sprawienie komuś upominku związanego z jego ulubionym wykonawcą, czy stylem muzycznym zawsze będzie dobrym pomysłem. 


Ubrania zespołów

Fanów muzyki z pewnością ucieszy wysokogatunkowa odzież z nadrukami, o którą będą mogli powiększyć swoją garderobę. Warto kupować ją u sprawdzonych źródeł, aby mieć pewność, że będzie mogła przetrwać niejedno pranie, oraz koncert. Zwróć uwagę na jakość wykonania nadruku. Najbardziej niezawodną techniką, którą wykorzystuje się przy tego typu zdobieniu materiału, jest sitodruk, gdzie farba nanoszona jest na niego bezpośrednio, a następnie utrwalana. Dzięki temu nadruk staje się odporny na działanie czynników zewnętrznych. Interesujący design pozwoli w nienarzucający sposób komunikować swoje preferencje muzyczne, a za sprawą sygnatury stanie się sposobem do okazania uznania artyście.

Warto wspomnieć o genezie powstania muzycznych ubrań, którą zapoczątkowała koszulka. W ciągu dwóch wieków historii, jako pierwsza stała się ona nośnikiem naszych myśli i gustów. Początkowo stanowiła część bielizny, którą nosili głównie mężczyźni. Wykorzystywana była przez żołnierzy w amerykańskiej marynarce wojennej, jako przewiewne i wygodne ubranie podczas ciężkich fizycznych prac. T-shirty z nadrukowanymi nazwami miejscowości, w których stacjonowali, lub baz wojskowych i jednostek, ułatwiały żołnierzom identyfikowanie się z rolą, którą przyszło im pełnić. Z czasem koszulka coraz bardziej się rozpowszechniała i zaczęła być używana na szerszą skalę.

Obecnie, najpopularniejszymi elementami ubioru z nadrukiem: logo, lub podobiznami muzyków, są w dalszym ciągu koszulki zespołów, a także bluzki, bluzy, czapki, oraz czapeczki. Znaleźć możemy również skarpety, bieliznę, kominy, szale, apaszki i inne dodatki. Ceny kształtują się średnio w wysokości kilkudziesięciu złotych.


Gadżety muzyczne

Istnieje ogromny wybór wszelkich drobiazgów związanych z muzyką. Są to między innymi naszywki, przypinki, torby, opaski na rękę, breloki, długopisy, muzyczne zestawy - na przykład dla ucznia składające się z piórnika, zeszytu, ołówków i gumki. Znaleźć możemy też czekoladki, kubki, miniaturowe instrumenty, pendrive’y, czy zapalniczki. Na eleganckie wyjścia przydać się może muzyczna biżuteria, która podkreśli nasz stosunek do ulubionych dźwięków: broszki, naszyjniki, spinki, krawaty, oraz spinki do nich i mankietów. Okazjonalnie mogą także pojawiać się gadżety świąteczne. W trudnych czasach jest możliwość zaopatrzenia się także w muzyczne maseczki ochronne. 

Ceny są z oczywistych względów relatywnie niższe od ubrań, jednak ze względu na swoją unikatowość, również najczęściej zaczynają się od liczb dwucyfrowych.

Z pewnością dla każdego miłośnika muzyki można znaleźć odpowiedni upominek, który ujmie jego serce!

REKLAMA
To może Cię zainteresować