Radio RAM na Stay Wild Festival 2022!

Radio RAM | Utworzono: 13.12.2021, 18:18 | Zmodyfikowano: 13.12.2021, 18:18
A|A|A

wszystkie fot. Joanna Mazurek i Piotr Bartyś

Stay Wild Festival powrócił na wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. 

Harmonogram koncertów:
05.08 - Brodka, KRÓL, WaluśKraksaKryzys, LemON, The Bullseyes, Mitch & Mitch con il loro Gruppo Etereofonico, Sarius, SMOLIK // KEV FOX, Mrozu
06.08 - Karaś/Rogucki, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Lordofon, Bartek Królik, bryska, Heima, The Dumplings, Kortez

Lista zaproszonych artystów mówi sama za siebie. Stylistyczna różnorodność, rock i electro, indie pop i old-schoolowe brzmienia ( Michowie),smacznie, stylowo. Byliśmy patronem pierwszej edycji - zapraszamy też na drugą. Zapraszamy na rozmowę z Mrozem:

 

 

Organizatorzy z Good Taste Production zapraszają tak:

Wszystko zaczęło się latem, kiedy podczas lipcowego weekendu na Torze Wyścigów Konnych Partynice pierwszy raz spotkaliśmy się na Stay Wild Festival. Spragnieni koncertowych emocji stworzyliśmy festiwal o dzikości serca i tęsknocie do beztroskich chwil, spędzonych w gronie przyjaciół. Festiwal, który inspirowany jest zmianami zachodzącymi w kulturze i społeczeństwie na przestrzeni lat. Wracamy do tego wydarzenia z ogromną wdzięcznością za możliwość kolejnego spotkania. Z Wami i najlepszą muzyką. 


Chcemy słuchać i nawiązywać dialogi, przeżywać przygody, oddychać pełną piersią… tworzyć wspomnienia – w myśl idei „nieważne, gdzie, ale ważne z kim”. Bo kto był, ten wie, że ten festiwal tworzą przede wszystkim ludzie. Stay Wild to społeczność, w której każdy daje coś od siebie. To wypadkowa ulotnych zapisków i spontanicznych momentów. 

„Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać.” Takie słowa towarzyszyły pierwszej edycji wydarzenia. Trudno jest się nie zgodzić, prawda? Słowa te okazały się niesamowicie aktualne. Muzyka jest nutowym zapisem wspomnień. Towarzyszy nam w przeróżnych momentach i emocjach. Na Stay Wild doświadczamy tego wszystkiego. Razem :) 

Między koncertami udało nam się porozmawiać z producentką festiwalu, Kają Zemłą:

 

Stay Wild Festival 2022 
5-6 sierpnia 2022 
Tor Wyścigów Konnych – Partynice, ul. Zwycięska 2, Wrocław 
  


REKLAMA

To może Cię zainteresować