Jakie akcesoria do sprzątania powinny znaleźć się na wyposażeniu apartamentu do wynajęcia?

Radio RAM | Utworzono: 29.11.2021, 13:15 | Zmodyfikowano: 29.11.2021, 13:15
A|A|A

Materiały Prasowe


Produkty do zamiatania i mycia podłogi

Wśród obowiązkowych elementów wyposażenia mieszkania na wynajem jest miotła. Taki klasyczny przedmiot do zamiatania pozwala na sprzątnięcie naniesionego piasku, błota oraz innych zanieczyszczeń. Warto zakupić miotłę, która zapewni wygodę użytkowania i będzie funkcjonalna przez długi czas. Sklep.york.pl proponuje wysokiej jakości produkty do sprzątania, w tym szeroki wybór mioteł i zmiotek. Do wyboru są między innymi: miotły z trzonkiem drewnianym lub wykonanym z tworzywa sztucznego oraz miotły z włosiem naturalnym bądź sztucznym. Kupujący może zdecydować się na kompletny i gotowy do użycia produkt, jak również skompletować miotłę odpowiadającą indywidualnym potrzebom.

Jeśli zależy nam na tym, aby podłoga w apartamencie jak najdłużej prezentowała się efektownie, to na pewno warto pozostawić do dyspozycji gości mop z wiadrem. Producenci tego rodzaju asortymentu proponują:

  • mopy klasyczne,
  • mopy obrotowe,
  • mopy ze spryskiwaczem,
  • mopy płaskie,
  • mopy gąbczaste.

W mieszkaniu do wynajęcia z całą pewnością najlepiej sprawdzi się mop klasyczny. Nikt nie będzie miał problemu z jego obsługą. Co ciekawe, mopy klasyczne dostępne są w kilku wariantach, w tym: mopy do podłóg drewnianych, mopy do parkietu, mopy do płytek i kafelków, mopy do łazienki. Wielkość mopa powinna być dostosowana do powierzchni mieszkania.


Akcesoria do mycia naczyń i powierzchni kuchennych

Kolejną grupę produktów stanowią akcesoria do mycia naczyń. W kuchni powinny znaleźć się co najmniej zmywak i ściereczka. I co ważne, należy je wymienić po każdorazowym pobycie danego gościa. Jakie zmywaki są godne uwagi? Do wyboru są między innymi: klasyczne gąbki kuchenne sprzedawane w wielopakach, zmywaki zapachowe, zmywaki z warstwą szorującą, zmywaki profilowane, czyściki kuchenne nasączone płynem.

Do łatwego utrzymania powierzchni kuchennych w czystości służą ściereczki. Ich wybór jest naprawdę imponujący. Warte zakupu są ściereczki z mikrofibry, które doskonale czyszczą nawet bez użycia detergentów. Do tego nie pozostawiają smug i zacieków. Ściereczki z mikrofibry dostępne są w ekonomicznych zestawach (np. pakowane po 4 sztuki). Wysokie efekty sprzątania przy niewielkim nakładzie pracy można uzyskać także za pomocą ściereczek bambusowych.


Produkty antybakteryjne

Jeszcze do niedawna produkty antybakteryjne były wykorzystywane głównie w obiektach medycznych oraz kosmetycznych. Jednak sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że również w domowych i hotelowych pomieszczeniach należy zachować wysokie standardy higieniczne.

Jeśli zależy nam na zdrowiu gości oraz zachowaniu dobrej opinii, warto wyposażyć apartament w produkty antybakteryjne. Do wyboru są, między innymi: chusteczki do dezynfekcji, ściereczki antybakteryjne, płyny antybakteryjne, a nawet szczotki klozetowe, które wyprodukowano zgodnie ze specjalną formułą antybakteryjną.

REKLAMA
To może Cię zainteresować