Biżuteria autorska z wrocławskiej pracowni - pomysł na unikatowy prezent

Radio RAM | Utworzono: 20.11.2021, 14:26 | Zmodyfikowano: 20.11.2021, 14:26
A|A|A

Materiał Sponsora


Biżuteria autorska z Wrocławia

Jedną z takich marek jest biżuteria robiona ręcznie przez Monikę Bednarek – BEMOON dostępna pod adresem: https://bemoon.pl/. Projektantka w swoich pracach w szczególności zwraca uwagę na jakość materiałów. Tworzy biżuterię autorską wyłącznie z kamieni oraz metali szlachetnych. Dzięki czemu taki wyrób cieszy swoim ponadczasowym pięknem. Oto nasze propozycje na prezent, który oczaruje od pierwszego wejrzenia.


Biżuteria personalizowana

Szukasz w pełni osobistego upominku? Biżuteria z grawerem to propozycja idealna dla na prezent. Możesz zaprojektować swój grawer i umieścić go na srebrnym sekretniku, blaszce lub innej zawieszce. Wystarczy tylko, że opiszesz projektantce Monice swój pomysł, a gotowy projekt przyjdzie do Ciebie i po akceptacji zostanie naniesiony na wybrany element kolekcji. Możesz również skorzystać z gotowych wzorów dostępnych na stronie i dodać ważne słowo, literę lub datę. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich życzeń. A wręczając taki upominek możesz mieć pewność, że będzie on darem zarówno dla ciała jak i ducha.


Naszyjnik z kamieni naturalnych

Prawdziwa biżuteria powinna być ponadczasowa. Odporna zarówno na ślady czasu, jak i przemijające trendy. Takie właśnie są naszyjniki z kamieni naturalnych, które w pełni powstają we wrocławskiej pracowni BEMOON. Tworzone są z wysokiej jakości kamieni oraz srebra, dzięki czemu cieszą swoim blaskiem latami. Obdarowując bliską osobę takim wyrobem masz pewność, że prezent będzie dodawał uroku i cieszył swoim blaskiem latami. Niezależnie czy postawisz na naszyjnik z pereł czy niebieskich topazów, taki upominek będzie uzupełniał niejedną stylizację i stanie się symbolem tego co najlepsze.


Choker na szyję z kamieni

To propozycja dla kobiet, które lubią podkreślać swój indywidualizm. Decydując się na zakup chokera na szyję kieruj się jego naturalnym urokiem lub skumulowaną w kamieniach mocą. Możesz dobrać kamień do cech charakteru oraz temperamentu bliskiej Ci osoby. Bo dla przykładu biały choker z kamieni księżycowych otworzy na czerpanie z życia, a różowy rubin doda energii do działania. Taki upominek wpłynie dobroczynnie na samopoczucie i podkreśli każdy look. A szczegółowy opis mocy kamieni szlachetnych znajdziesz na stronie sklepu BEMOON.


Srebrne kolczyki

Od srebrnych kolczyków kół z zawieszką po te o minimalistycznej formie. To idealne propozycje dla fanek biżuterii autorskiej, ręcznie robionej. Wybierając srebrne kolczyki koła możesz dobrać dodatkowe zawieszki i podarować bliskiej osobie możliwość wyboru. Bo dzięki ich zmiennej naturze można zakładać każdorazowo inny element ozdobny. Taki upominek będzie trafionym prezentem, który będzie towarzyszył właścicielce latami.


Biżuteria autorska – pomysł na prezent

Niezależnie na który ręcznie robiony wyrób postawisz, możesz być pewien, że oczaruje on swoim wyjątkowym wdziękiem. Rzemieślnicza praca, pasja do kreowania i odrobina magii – tak najprościej określić biżuterię autorską Moniki Bednarek. Podaruj upominek pełen dobrej energii i wesprzyj polską markę w te święta.

Więcej informacji na stronie sklepu BEMOON.

REKLAMA
To może Cię zainteresować