Personalizowane prezenty na święta 2021 – TOP 5 bestsellerów!

Radio RAM | Utworzono: 16.11.2021, 10:19 | Zmodyfikowano: 16.11.2021, 10:19
A|A|A

Materiał Sponsora


Jaki pomysł na personalizowany
prezent na święta jest najlepszy? Oto 5 bestsellerów, dzięki którym z całą pewnością trafisz w dziesiątkę.


1. Personalizowany kalendarz adwentowy

Jako dzieci marzyliśmy o kalendarzach adwentowych. Chcieliśmy rozpoczynać każdy dzień od drobnej, słodkiej przekąski. Dziś możemy spełnić te marzenia, bo zawartość kalendarzy mocno się zmieniła i stały się świetną opcją na prezent również dla dorosłych. Mogą skrywać drobne gadżety, kosmetyki, zabawki. Możemy dopasować je do obdarowanego, np. wybierając kalendarz adwentowy z herbatami dla prawdziwego miłośnika tego trunku.


2. Zestaw dla miłośników herbaty

Jeśli już przy herbacie jesteśmy, opcji na prezent dla zakochanych w tym napoju jest wiele. Absolutnym hitem są zestawy kubków wraz z herbatami. Dobrej jakości ceramiczny kubek z zaparzaczem i pokrywką doceni każdy, a każde kolejne opakowanie aromatycznego suszu to dobry pomysł na prezent. Jeśli dołożymy do tego personalizowany napis, w którym skierujemy się bezpośrednio do obdarowanej pary, z pewnością wywołamy ich uśmiech.


3. Kartka świąteczna w rozmiarze XXL

Tradycja dawania kartek świątecznych jest nadal żywa. Dawniej przesyłało się je pocztą, aby wraz z pierwszą gwiazdką trafiły do tych, których nie mogliśmy odwiedzić osobiście. Dziś są już raczej dodatkiem do prezentu, w którym możemy zamieścić życzenia. Też myślisz, że zwykła kartka wieje nudą? Odkryj kartki świąteczne XXL – wielkoformatowe kartki z pięknymi świątecznymi grafikami i całkowitą personalizacją. Nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz koperty dla kartki w rozmiarze 50x70 cm: jest dołączona do zestawu!


4.  Świeca zapachowa z personalizacją

Bardzo popularną opcją na prezent jest świeca zapachowa. Sprawdza się jako dekoracja do domu, ma piękny zapach, a jej płomień relaksuje i wprowadza do wnętrza ciepły klimat. Każda kobieta ucieszy się z pięknie pachnącej świecy w szklanym słoiku, a radość będzie jeszcze większa, jeśli na opakowaniu zobaczy… swoje imię! Naprawdę trudno o lepszy upominek na święta dla kogoś, komu chcemy sprawić przyjemność.


5. Personalizowana kula do kąpieli

A gdyby tak podarować odrobinę relaksu? Nic prostszego! Wystarczy ręcznie robiona kula do kąpieli o wprowadzającym w świąteczny nastrój zapachu pomarańczy i cynamonu. Oczywiście personalizowana. Pełna zapachu i naturalnych składników musująca bomba, dzięki której święta z pewnością będą bombowe. Zwłaszcza że zapakowana jest w przypominający choinkę kartonik-piramidę ze spersonalizowanymi życzeniami.

REKLAMA
To może Cię zainteresować