Łazienka zaaranżowana z wykorzystaniem drewnopodobnych płytek - przytulna i elegancka

Radio RAM | Utworzono: 08.11.2021, 09:43 | Zmodyfikowano: 08.11.2021, 09:43
A|A|A

Materiał Sponsora


Wszechstronność to podstawa

Płytki są przede wszystkim wszechstronne, czyli w przeciwieństwie do ich oryginalnych materiałów (drewno), mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o dużej wilgoci, jak łazienki czy kuchnie. Są również łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo nie wymagają specjalnych konserwacji. Płytki drewnopodobne z pomyślnością wpasują się do każdego pomieszczenia, nadając mu elegancji i spokoju, gdzie godnie zastąpią prawdziwe drewno.

Ponadto płytki drewnopodobne charakteryzują się ogromnym wyborem, jeśli chodzi o kolor, fakturę czy wielkość. Dlatego każda osoba myśląca nad zmianą stylu swojej łazienki znajdzie coś dla siebie. Gres drewnopodobny znajdzie uznanie u nawet najwybredniejszych klientów, ponieważ ogrom wzornictwa pozwoli na wybranie tego, który najlepiej trafi w indywidualne gusta.


Zalety płytek drewnopodobnych

Wśród innych zalet płytek drewnopodobnych możemy zaliczyć przede wszystkim:

  • Płytki drewnopodobne świetnie przewodzą ciepło, więc świetnie współpracują z ogrzewaniem podłogowym.
  • Kuchnia z salonem lub łazienka z sypialnią? Płytki imitujące drewno można dobrać kolorystycznie do parkietu i stworzyć łączoną aranżację sąsiadujących ze sobą pomieszczeń.
  • Relaks i wyciszenie: gres drewnopodobny nada łazience spokoju i pozwoli się wyciszyć, dzięki czemu kąpiele staną się jeszcze przyjemniejsze.

Płytki drewnopodobne nie posiadają praktycznie żadnych wad. Oczywiście (jeśli uznać to za wadę) ich wygląd może nie przypaść do gustu zagorzałym fanom drewna, którzy na pierwszym miejscu postawią swój ulubiony materiał. Klink.pl oferuje duży wybór płytek drewnopodobnych w przystępnych cenach. Jeżeli marzysz o oryginalnej łazience, to wybór gresu drewnopodobnego będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

REKLAMA
To może Cię zainteresować