Piotr Bartyś zaprasza do Impart Cafe [POSŁUCHAJ]

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 02.11.2021, 12:25 | Zmodyfikowano: 02.11.2021, 12:25
A|A|A

"Piotr Bartyś i jego goście" to rozmowy z porywającymi wrocławianami na każdy temat. Spotkania będą odbywały się z udziałem publiczności, która będzie mogła nie tylko przysłuchiwać się rozmowie na żywo, ale także zadawać gościom pytania.

Wydarzenia prowadzone przez Piotra Bartysia będą się odbywały raz w miesiącu. Dziennikarz zaprosi do swojego cyklu wyjątkowych gości, którzy swoim dorobkiem zawodowym oraz pasją ubogacają życie miasta.

Tak nasz szef muzyczny zapraszał na pierwsze spotkanie:

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 7 listopada o 17.00, a gościem Piotra będzie prof. dr hab. Marcin Drąg, naukowiec związany z Politechniką Wrocławską, pomysłodawca unikalnego w skali Laboratorium Obrazowania.

W nauce cały czas dzieje się coś nowego. To nie jest sztampowa praca. Fascynujące jest to, że mogę sam wybierać, co chcę robić w nauce, decydować o kierunkach badawczych. To jest główny impuls mojego działania - mówił w 2018 roku, odbierając wyróżnienie dla jednego z 30 Kreatywnych Wrocławia Marcin Drąg.

Wstęp na spotkania w ramach cyklu jest wolny. Wydarzenia odbywają się w Impart Cafe – nowej przestrzeni przy Mazowieckiej 17. LINK do wydarzenia na Facebooku.

REKLAMA

To może Cię zainteresować