Jak zadbać o włosy? Sięgnij po odpowiednie kosmetyki do włosów!

Radio RAM | Utworzono: 28.10.2021, 14:44 | Zmodyfikowano: 28.10.2021, 14:44
A|A|A

Materiał Sponsora

 

  1. Kosmetyki do włosów - kilka porad
  2. Sprawdź porowatość swoich włosów Kosmetyki do włosów - kilka porad

Anwen to sprawdzony producent kosmetyków do każdego rodzaju włosów i rodzaju pielęgnacji. Przygotowując odpowiednio przygotowany plan pielęgnacyjny z użyciem tych produktów możesz być pewna, że rezultaty będą widoczne niemal natychmiast! 

Zauważysz efekty już po pierwszym użyciu - włosy staną się bardziej miękkie i podatne na układanie, bez efektu nadmiernego puszenia. Włosy będą też bardziej podatne na stylizację. Warto pamiętać także o tym, aby po umyciu włosów spłukać je chłodną wodą - to doprowadzi do domknięcia łusek. W efekcie staną się błyszczące i zdrowsze. To tylko z pozoru detal - przyniesie bowiem pozytywne rezultaty!

Jeżeli z kolei farbujesz włosy - możesz zapewne odczuć, że są bardziej szorstkie i podane na złamania niż za czasów, gdy nie stosowałaś koloryzacji. Warto zatem sięgnąć po preparaty przeznaczone do włosów farbowanych - taka maska czy odżywka nadaje włosom piękny kolor i nawilża. Jeżeli preferujesz blond odcienie - wówczas być może borykasz się z problemem żółtych refleksów. Na szczęście na rynku jest wiele sprawdzonych produktów, które pomogą w zniwelowaniu tego problemu. Zazwyczaj są to fioletowe odcienie lub odżywki, które ochładzają kolor i sprawiają, że nie musisz obawiać się drastycznej zmiany odcienia. Kosmetyków firmy Anwen szukaj na roxiecosmetics.co.uk


Sprawdź porowatość swoich włosów

Punktem wyjściowym w opracowywaniu planu odpowiedniej pielęgnacji włosów jest sprawdzenie ich porowatości. Każdy rodzaj włosów ma bowiem inne potrzeby - warto zatem nie celować z kosmetykami "na ślepo", a dobierać je umiejętnie do indywidualnych potrzeb. Wysokoporowate włosy cechują się np. skłonnością do puszenia się i do rozdwajania końcówek. W opozycji do nich występują włosy niskoporowate, które mają skłonność do przetłuszczania się oraz są cienkie.

Niezależnie od tego, jaki masz typ włosów - regularne stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji może Ci pomóc w skutecznej poprawie kondycji włosów. Zadbane końcówki, błyszczące i zdrowe kosmyki - to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Istotna jest tutaj konsekwencja w działaniu i używanie odpowiednio dobranej pielęgnacji. Sprawdź na sobie i ciesz się efektami!

REKLAMA
To może Cię zainteresować