Slow Sunset zagrają koncert w przestrzeni Concordia Design [POSŁUCHAJ]

Radio RAM | Utworzono: 21.10.2021, 12:57 | Zmodyfikowano: 21.10.2021, 12:57
A|A|A

Maciej Nestor, organizator V Sessions

W poniedziałkowy wieczór zapraszamy do Concordia Design na koncert wrocławsko-katowickiego kwartetu Slow Sunset. Podczas koncertu swoją prapremierę będzie mieć klip do nowego singla zespołu. Muzykę Slow Sunset można opisać najprościej jako indie soul. Zespół inspiruje się oprócz także muzyką funk, czy psychodelią, łącząc przestrzenne gitarowe brzmienia z analogową elektroniką. Wstęp na wydarzenie jest darmowy jednak należy się zarejestrować poprzez Eventbrite. Koncert odbędzie się 25.10.2021 o godz. 20.00.

Przed koncertem muzycy zarejestrują video live session, które swoją premierę będzie mieć na Youtube na początku listopada.

O koncertowych poniedziałkach z Maciejem Nestorem - organizatorem wydarzeń i założycielem wytwórni V Records rozmawiał Łukasz Lorenc:

V Sessions to cykl koncertów i sesji video wrocławskiego labelu V Records (i sublabelu V Pop) realizowanych w ciekawych wnętrzach i przestrzeniach Wrocławia. Jesienna odsłona 3 sesji powstaje przy współpracy z Concordia Design i będzie to już czwarte wspólne wydarzenie tego typu. Wcześniej wystąpili m. in. Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz czy Mundinova.

Informacje na temat wejściówek TUTAJ

REKLAMA

To może Cię zainteresować