Którą platformę streamingową wybrać?

Radio RAM | Utworzono: 27.09.2021, 16:26 | Zmodyfikowano: 27.09.2021, 16:26
A|A|A

Materiał Sponsora

Wybór platformy streamingowej bardzo często nie jest łatwy - obecnie mamy kilka kuszących opcji, spośród których możemy wybrać coś dla siebie. Operatorzy telewizji smart dają nam możliwość skorzystania z usług takich platform jak Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO, a każda z nich ma swoje wady i zalety. Czym powinniśmy się kierować, wybierając platformę streamingową dla naszego domu? 


Najpopularniejsze platformy streamingowe w Polsce

Obecnie mamy dostęp do coraz większej liczby platform streamingowych, które pozwalają nam cieszyć się rozrywką na wysokim poziomie. Jedną z najbardziej popularnych jest bez wątpienia Netflix, który kusi premierami nowych seriali i filmów. Powstaje wiele oryginalnych produkcji Netflixa i wiele z nich rzeczywiście gwarantuje wysoki poziom ekranowych emocji. Dzięki tej platformie możemy również być na bieżąco z nowymi, popularnymi produkcjami kinowymi. Posiadacze konta na tej platformie chwalą sobie także dostęp do seriali i dokumentów.

Często wybieraną platformą jest również HBO GO, gdzie każdy prawdziwy kinoman znajdzie coś dla siebie. To filmy i seriale na wysokim poziomie, gwiazdorskie obsady, nowości i kinowe klasyki w jednym. Z tej platformy możemy skorzystać, na przykład wybierając pakiet usług telewizji internetowej TV GO od UPC. HBO GO to dostęp do ponad 800 filmów i 300 seriali - każdy może więc znaleźć tam coś dla siebie. 

Warto również wspomnieć o Amazon Prime Video, które daje użytkownikom możliwość oglądania oryginalnych, znanych produkcji Amazon Prime Video. Seriale tej platformy są gratką dla wielbicieli produkcji na wysokim poziomie. Warto wspomnieć o tym, że w przeciągu ostatnich kilku lat Amazon często otrzymywał nagrody dla twórców serialowych must see. 

 

Telewizja internetowa w UPC

Telewizja internetowa w UPC to możliwość wyboru nie tylko spośród oferty dla kinomanów, lecz także fanów sportowych emocji. Telewizja mobilna UPC daje nam dostęp do HBO GO, ELEVEN SPORTS GO oraz FILMKLUB. Dzięki telewizji internetowej klienci UPC mogą korzystać z dostępu do najnowszych filmów i seriali - oferta FILMKLUB to comiesięczny dostęp do 100 nowych filmów na żądanie. Natomiast dzięki ELEVEN SPORTS GO mamy możliwość korzystania z takiej rozrywki, jak mecze na żywo czy rozgrywki ligowe. ELEVEN SPORTS GO to odstęp do trzech kanałów, na których będziemy mogli oglądać mecze Liga Santander, Serie A TIM, Ligue 1 Uber Eats, a także Formula 1. 

Korzystając z telewizji internetowej od UPC, czyli UPC TV GO, możemy cieszyć się dostępem do całej tej rozrywki w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy, że będziemy mieć ze sobą laptopa, tablet lub smartfon - z UPC TV GO możemy bowiem skorzystać na dowolnym urządzeniu. 

UPC TV GO to nie tylko najnowsze produkcje filmowe i serialowe, lecz także dostęp do ponad 150 kanałów, gdzie znajdziemy także programy telewizyjne, dokumenty i bajki dla dzieci. Dzięki funkcji replay tv możemy oglądać wybrane pozycje nawet do 7 dni wstecz, a niektóre z nich pobierać dzięki opcji UPC NA ŻĄDANIE. Dla korzystających z UPC TV GO rodzin operatorzy przygotowali ważną funkcję kontroli rodzicielskiej, która pozwala na wybieranie treści przeznaczonych dla dzieci i dostosowywanie wyświetlanych filmów, programów i seriali do wieku oglądających.


Która platforma streamingowa będzie najlepsza dla Ciebie?

Wybranie konkretnej platformy streamingowej nie zawsze jest łatwe, szczególnie kiedy mamy wiele opcji wyboru. Podczas gdy konsumenci decydują się na popularne platformy streamingowe, które kuszą głośnymi premierami, warto zwrócić się w stronę takich operatorów, jak UPC i skorzystać z bogatej, jakościowej oferty, dającej nam dostęp nie tylko do filmów i seriali, ale również do sportowych wydarzeń oraz ciekawych programów. 

UPC TV GO to możliwość tworzenia spersonalizowanej oferty dla siebie i swoich najbliższych - nagrywanie, ponowne odtwarzanie wybranych filmów pozwala nam zachować swobodny dostęp do ulubionych treści. Co ważne, telewizja internetowa UPC TV GO jest kompatybilna z urządzeniami Android TV, Apple TV i Fire TV. 

REKLAMA
To może Cię zainteresować