Battlefield 2042 - propozycja, której nie można przeoczyć

Radio RAM | Utworzono: 24.09.2021, 15:55 | Zmodyfikowano: 24.09.2021, 15:55
A|A|A

Materiał Sponsora

Granie w gry komputerowe to jedna z tych form rozrywki, która cały czas zyskuje nowych zwolenników oraz zwolenniczki. Dzięki grom można zapomnieć o otaczającym nas świecie i odnaleźć się w zupełnie innym uniwersum, które oferuje nam, np. gra Battlefield 2042. Za niecały miesiąc najnowsza propozycja od firmy DICE pojawi się i na naszym rynku. Z pewnością sięgną po nią te osoby, które miały już okazję grać we wcześniejsze wersje tej gry. Na pewno zainteresują się nią także nowi gracze. Świat gier komputerowych nie powinien nam oczywiście przesłonić codzienności. Co z kolei nie oznacza, że w niektórych przypadkach nie może stać się on sposobem na życie oraz zarabianie pieniędzy. Na świecie są organizowane różnego rodzaju rozgrywki, np. w randze mistrzostw w danej grze, na których to zawodach można całkiem przyzwoicie zarabiać, a e-sportowcy mają całe rzesze fanów i fanek. Warto i o tym pomyśleć, decydując się na zakup gry.


Nowy produkt z serii Battlefield - Batllefield 2042

Gdzie więc szukać najnowszej gry Battlefield 2042? Premiera Battlefield 2042 jest przewidziana na 22 października 2021 roku, a więc do jej nabycia mamy jeszcze dłuższą chwilę. Z pewnością pojawią się trzy wersje, w które będzie można zagrać na komputerze osobistym, PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X. Jeśli więc marzy się nam, by jak najszybciej skorzystać z zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej na naszym urządzeniu, to koniecznie powinniśmy się zainteresować tym, gdzie warto ją nabyć. Z pewnością wyśmienitym adresem, pod który warto skierować swoje kroki, będzie supermarket RTV EURO AGD. Z pewnością nabędziemy tam tę grę, np. w przedsprzedaży, a przy okazji będziemy mogli także sięgnąć po gry pochodzące np. z firmy Epic Games. Im więcej interesujących gier będziemy mieli w domu, tym większa szansa na to, że nie będziemy się nudzić. Inwestycja w Battlefield 2042 od firmy DICE, czy też produkty dostępne dzięki Epic Games Store na pewno będzie dobrym pomysłem na długie jesienne oraz zimowe wieczory. Kultowa seria gier jaką jest Battlefield na pewno nas nie zawiedzie. 


Nowe możliwości, lepsze rozwiązania - rozrywka na najwyższym poziomie

Z ciekawostek, o których warto wspomnieć w kontekście nowej, szwedzkiej gry Battlefield 2042 jest to, że maksymalna liczba graczy, jaka może wkroczyć na komputerowe pole bitwy to aż sto dwadzieścia osiem osób. Kultowa seria gier nie zwalnia więc tempa i wysoko stawia poprzeczkę swoim konkurentom na tym rynku, np. z Epic Games. Wkrótce trafią w nasze ręce globalne pola bitew osadzone, m.in. na mapach Korei Południowej, Afganistanu, Indii, czy też Antarktyki. Z nowości w grze pojawi się także, np. helikopter Apache. Battlefield 2042, czyli pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do rozwiązania w typie wojny totalnej, na pewno sprawi, że będzie się w nią grać z wypiekami na twarzy. Oczywiście, by rozgrywka na tak ogromną skalę odbywała się płynnie, musimy dysponować dobrze dobranym sprzętem. Jeśli więc w niedalekiej przyszłości marzy nam się dobra edycja standardowa tej gry, to koniecznie sprawdźmy jej specyfikację techniczną przed zakupem. Na graczy czeka bowiem naprawdę wspaniała rozgrywka, a pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do najlepszych tradycji, połączonych z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, na pewno im to zaoferuje. Studio DICE jest gwarantem tego, że wydając w niedalekiej przyszłości pieniądze na ich produkt, na pewno tego nie pożałujemy, a wręcz przeciwnie będziemy mogli zagrać np. w zupełnie nową Strefę Zagrożenia, którą zaoferuje nam Battlefiled 2042.


Globalne pola bitew w Twoim domu - to jest to!

Większość graczy będzie mogła więc wybierać pomiędzy trzema edycjami gry: standardową, złotą i Ultimate. W dniu premiery do każdej edycji zostaną więc dołączone różnego rodzaju gratisy, takie jak tło karty gracza, zawieszka do broni, czy też nieśmiertelnik. Pomimo tego, że gra jest grą wojenną, to warto tutaj podkreślić, że nie sponsoruje jej żaden producent broni. W grze pojawią się także zupełnie nowe mapy oraz postacie takie jak "Specjaliści". Będą oni posiadali zróżnicowane zdolności, np. umiejętność wspinaczki, czy też zdolność obsługiwania drona zwiadowczego. Na początku ma to być dziesięć postaci, ale ich liczba docelowo ma się zwiększyć. Graczy, którzy zdecydują się więc na zakup tej gry z serii Battlefield, czeka jeszcze więcej miłych niespodzianek. Nadal będzie więc można wybrać broń, którą będziemy mogli poddać dowolnej modyfikacji, dodając celownik, tłumik, które to dodatki będzie można błyskawicznie zmieniać w trakcie rozgrywki. Z pewnością podniesie to atrakcyjność niejednej walki, która się rozegra na wybranej przez nas mapie. Gra Battlefiel 2042 w swojej podstawowej wersji będzie kosztować dwieście dziewiętnaście złotych, a więc nie będzie to szczególnie duży wydatek. Wysoka interaktywność gry, losowo dobrana pogoda, nietypowe modyfikacje broni, czy też dostęp do kreatora mapy, itp., z pewnością sprawią, że jej zakup w RTV EURO AGD dokonany online albo w sklepie stacjonarnym, da nam wiele godzin wspaniałej rozrywki.

 

REKLAMA
To może Cię zainteresować