Urządzenia pralnicze nowej generacji

Radio RAM | Utworzono: 22.09.2021, 07:24 | Zmodyfikowano: 22.09.2021, 07:24
A|A|A

Materiał Sponsora


Dobry pomysł na biznes - dobre maszyny pralnicze?

Nie tylko w dobie pandemii profesjonalna pralnia to dobry pomysł na biznes. Możesz założyć pralnię chemiczną lub wodną. Zanim postanowisz założyć jedną z nich, zrób listę firm, które potrzebują takich usług w twojej okolicy. Z pewnością będą to duże firmy produkcyjne, szpitale, hotele, salony fryzjerskie, restauracje i pensjonaty bez własnej pralni. Ofertę oczywiście możesz kierować również do klientów indywidualnych.

Oprócz konkurowania ceną i transportem, możesz wybić się, korzystając ze sprawdzonych i markowych urządzeń pralniczych, do których należą też suszarki przemysłowe. Do takich z pewnością zalicza się urządzenia Grandimpianti.


Urządzenia pralnicze w pralni samoobsługowej

Możesz również pokusić się o otworzenie pierwszej w twoim mieście pralni samoobsługowej. Ten pomysł sprawdza się szczególnie w dużych aglomeracjach, w których ludzie szukają miejsca na szybkie i skuteczne pranie. Sami nie mogą zaś sobie pozwolić na posiadanie pralki w miejscu zamieszkania. Warto wcześniej ocenić, ilu potencjalnych klientów indywidualnych możesz zdobyć oraz czy na twoim terenie działa już taka firma.

Wtedy weź pod uwagę ich ofertę i wyposażenia pralni. Twoją przewagą, oprócz cen, mogą być właśnie profesjonalne maszyny pralnicze. Urządzenia pralnicze, które będziesz posiadać muszą być na pieniądze, jeśli chcesz mieć pralnię czynną 24 godziny na dobę. Taki sprzęt kupisz tylko u profesjonalnej firmy, która od lat działa w temacie: "wyposażenie pralni maszyny pralnicze".

wyposażenie pralni


Z czego powinno składać się idealne wyposażenie pralni?

Jeśli chcesz prowadzić pralnię z prawdziwego zdarzenia, wyposażenie pralni w dobre maszyny pralnicze jest obowiązkowe. Oprócz dobrze położonego lokalu, w którym znajdą się wszystkie potrzebne przyłącza i inne elementy - meble, lada, musisz mieć maszyny, które pozwolą ci zarabiać. Pierwszym zakupem powinna być odpowiednio dobrana pralka. Na wyposażeniu pralni musisz mieć sprzęt niezawodny i wydajny. Ważnym elementem zaraz po pralce są suszarki przemysłowe. Oszczędzi ona czas, miejsce a co za tym idzie - pieniądze. 

maszyny pralnicze
Jak zwiększyć wydajność prasowania?

Wiele osób pamięta, że kiedyś pościel oddawało się do magla. Wracała ona idealnie czysta i wyprasowana. Teraz twoja pralnia nie obędzie się bez dobrego magla. Ułatwia on prasowanie pościeli i prześcieradeł hotelowych, zasłon, firan czy innych tkanin, których rozmiar przy klasycznym prasowaniu zajmowałby dużo czasu i potrzeba byłoby do tego wielu pracowników. Dostępne maszyny pralnicze u sprawdzonych dystrybutorów pozwolą ci na prowadzenie pracy ciągłej. 

W przypadku mniejszej pralni czy motelu bądź domów opieki możesz zainwestować w stoły prasowalnicze. Możesz wybierać pomiędzy stołami pojedynczymi lub podwójnymi. Profesjonalne urządzenia pralnicze - a takimi są stoły prasowalnicze - pozwolą twojej firmie pracować albo 8 albo 16 godzin. U dystrybutorów znajdziesz również takie maszyny, które pozwolą ci na pracę dorywczą. 


W co jeszcze można wyposażyć pralnię?

Kiedy już wszystko wypierzesz i wyprasujesz, możesz pomyśleć o zgrzewarce do pakowania ubrań. Ta maszyna pozwoli ci profesjonalnie pakować powierzone tobie odzienie. To wyposażenie nieobowiązkowe, ale zwracające szczególną uwagę klientów. Dzięki temu realizujesz usługę określaną mianem professional. 

Akcesoria, które ułatwią ci pracę to także wózki pralnicze. Szczególnie w hotelach, pensjonatach, praniach chemicznych i wodnych czy restauracjach transport prania nie należy do łatwych i przyjemnych czynności. Na szczęście są urządzenia, które pomagają w tych sprawach. Do nich bezsprzecznie należą wykonane ze stali nierdzewnej wózki.


Akcesoria przeznaczone do prania

Pewnie zastanawiasz się, czy w firmie, która handluje maszynami pralniczymi, możesz kupić chemię pralniczą najwyższej jakości. Odpowiedź brzmi: tak, chemia to uzupełnienie oferty. Dobrej jakości środki chemiczne pozwolą ci na szybkie i skuteczne usługi. Pralnie przemysłowe nie mogą działać dobrze bez odpowiedniego detergentu. Pytania dotyczące odpowiednich środków możesz zadać pracownikom firmy, którzy sprzedają tego typu sprzęt. Ciekawym rozwiązaniem, na które nie każdy może się zdecydować jest Professional Finisher. Dzięki tej maszynie w pralni chemicznej czy wodnej wyprasujesz na manekinie nawet jedno ubranie na minutę. 


Profesjonalne maszyny pralnicze - gdzie mają zastosowanie?

Oczywiście nie musisz chcieć otwierać biznesu pralniczego, aby szukać odpowiedniego wyposażenia pralni. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, armatorem czy właścicielem Domu Opieki, to posiadanie odpowiednich maszyn pralniczych jest twoim obowiązkiem.  Czego potrzebujesz od swojej pralni przemysłowej? Przede wszystkim trwałości, niezawodności oraz jakości. Profesjonalny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na przestoje spowodowane ciągłymi awariami. Jeśli jesteś właścicielem pralni hotelowej, dużym problemem jest stosowanie wadliwego sprzętu. Odpowiednia pralka, magiel i czy zakup suszarki przemysłowej pozwolą ci funkcjonować idealnie, zyskując uznanie gości hotelowych.

Na statku być może nie uruchomisz pralni wodnej, jednak sprzęt musi działać idealnie. Długi rejs to wyzwanie nie tylko logistyczne, ale również higieniczne. Odpowiednie sprzęty mają pomóc marynarzom szybko zrobić pranie. Zupełnie inna sytuacja będzie na promach wycieczkowych - w tym miejscu możesz pokusić się o budowę prawdziwej pralni dla gości. Możesz pomyśleć o zakupie suszarek przemysłowych, wirówki czy  magla. Wszyscy przecież lubią świeżo wyprasowaną pościel, koszulę czy spodnie garniturowe i będą za takie usługi naprawdę wdzięczni.

Pomyśl o swoich potrzebach i zadaj sobie pytanie, czy aby nie potrzebujesz w firmie pralni przemysłowej. Niech barierą higieny w twojej działalności nie będzie brak dobrego urządzenia. Szeroki asortyment urządzeń pralniczych i akcesoriów znajdziesz na gp-pralnia.pl

REKLAMA
To może Cię zainteresować