Jarecki na dachu Concordia Design – zdobądź bilety na FALĘ!

Wakacje w Radiu RAM | Utworzono: 17.08.2021, 10:09 | Zmodyfikowano: 17.08.2021, 10:09
A|A|A

Jarecki, mat. prasowe

Po świetnie przyjętym koncercie zespołu WaluśKraksaKryzys czas na drugą dawkę miejskiego grania w samym centrum Wrocławia. W czwartek, 26 sierpnia, w czasie zachodu słońca, setka szczęśliwców spotka się z Jareckim – jednym z wiodących współczesnych wokalistów soulowych na rodzimej scenie.

Reprezentant lokalnego oddziału legendarnej amerykańskiej wytwórni DefJam Recordings to solista i raper prezentujący styl z przeszłości z aktualnym lirycznie przesłaniem. W autorskich kompozycjach Jarecki łączy soul, funk, hip-hop i jazz. Muzyk zaprezentuje utwory ze świeżo wydanej płyty pt. „Totem”, m.in. promowany singiel „Medytacja” z gościnnym udziałem Vito Bambino z zespołu Bitamina. Artystyczna dojrzałość Jareckiego zaowocowała albumem o bardzo zróżnicowanym i charakternym brzmieniu. 

Jak zdobyć bilet?

Koncerty Fali są bezpłatne. W każdym z nich może wziąć udział 100 osób. By stać się częścią tego wyjątkowego wydarzenia, należy śledzić informacje na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku oraz stronie falakoncerty.pl. Pierwsze wejściówki będzie można zdobyć już 20 sierpnia, także na antenie Radia RAM

Fala nowych brzmień na dachu i… w sieci

Artystów Fali usłyszeć można nie tylko na tarasie widokowym w centrum miasta. Na tych, którym nie uda się wziąć udziału w wydarzeniu, będą czekać koncerty w sieci. Każdej rejestracji towarzyszy wywiad z artystą. Fala jest – być może – ostatnią okazją, by spotkać się z wschodzącymi gwiazdami polskiej sceny w kameralnej atmosferze, zanim wskoczą na najwyższą falę popularności.

Nasze muzyczne sesje pod gołym niebem wpisują Wrocław na stałe w historię kariery każdego z zaproszonych twórców, a dla mieszkanek i mieszkańców miasta będzie to świetna pamiątka  – tłumaczy Paulina Dufrat-Gubalska - menadżerka kultury Concordia Design Wrocław - jedna z pomysłodawczyń wydarzenia.

Nagranie z występu formacji WaluśKraksaKryzys znajdziemy na dedykowanej stronie falakoncerty.pl, a premierowe live session z Jareckim ukaże się w sieci 16 września. Finał Fali to pożegnanie lata z Kasią Lins, porównywaną do Lany Del Rey, St. Vincent czy Chelsea Wolfe. We Wrocławiu na Wyspie Słodowej wystąpi 17 września w duecie z Karolem Łakomcem. 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować