RAM oddycha z Wami w Wielkanoc

Radio RAM | Utworzono: 02.04.2021, 16:02 | Zmodyfikowano: 02.04.2021, 16:02
A|A|A

Wielkanoc znów spędzamy w izolacji. W gronie najbliższych rodzin. Niektórzy w oddali. Podczas kwarantanny. Bez możliwości powrotu i wyjazdu. Szczególnie mocno myślimy podczas tegorocznego świątecznego weekendu o słuchaczach, którzy walczą o każdy oddech i dzielnych przedstawicielach służby zdrowia, niosących im pomoc. 

Zainspirował nas Konrad Imiela, który przyszedł ze wsparciem do naszego przyjaciela - Pawła Gołębskiego. Zorganizował wspólne sesje oddychania o 20:00. Szef Capitolu i przyjaciel RAM-u zaprosił swoich znajomych, by "na kwadrans wyłączyli się ze wszystkiego, odseparowali się od świata i w medytacyjnej atmosferze skupili się na oddechu".

Paweł poprosił, by objąć tym wsparciem wszystkich chorych: "pomyślcie o wspólnym oddychaniu z wszystkimi chorymi i muzyce medytacji". 

Muzyka, która temu sprzyja. I wiele dobrych porad dotyczących dobrego oddychania. To znajdziecie w Radiu RAM w oba świąteczne poranki, między 8:00 a 12:00. 

W poniedziałek porozmawiamy też z Ralphem Kaminskim

W niedzielę od 12:00 do 16:00 specjalny, podwójny Sunday Lunch Easter Edition. Na cztery godziny lekkich, prawdopodobnie nawet zabawnych Świątecznych rozmów i mnóstwo dobrej muzyki zapraszają Terry Clark-Ward i Maciek Przestalski.

A już w sobotę rozmowa z Krzysztofem Simonem przy Sobotniej Kawie. Szef Kliniki Chorób Zakaźnych i konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych opowie Piotrowi Bartysiowi dlaczego został lekarzem, dlaczego zakaźnikiem, jaki był jego największy zawodowy sukces, a jaka największa porażka. Posłuchacie o pasji leczenia ludzi, o podróżach, o hobby i o rodzinie.

Wcześniej, w Podróżach z Radiem RAM, Magda i Maciej Kaczalscy - autorzy bloga hulaj-go.pl o podróżowaniu z dziećmi, opowiedzą o El Camino z niemowlakiem. 

REKLAMA

To może Cię zainteresować