II Kongres Wiedzy o Szkoleniu Piłkarskim we Wrocławiu [PODCAST]

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 05.01.2021, 11:52 | Zmodyfikowano: 05.01.2021, 11:52
A|A|A

Po olbrzymim sukcesie w roku 2020, gdy KWOSP zadebiutował na rynku trenerskich szkoleń, organizatorzy postanowili pójść za ciosem i rozpocząć styczeń z przytupem. Tym razem zaproszeni prelegenci będą opowiadać o fundamentach treningu.

 - Fundamenty gry to nic innego jak podstawowe zasady gry w piłkę nożną. Nie tylko każdy trener, ale nawet kibic, zna je podświadomie, niemniej mało kto jest w stanie metodycznie je uporządkować - mówi Przemysław Mamczak, prezes Fundacji EkstraTrener.

Wśród zaproszonych wykładowców pojawią się tym razem były trener Śląska Wrocław Mariusz Rumak, szkoleniowiec Legii Warszawa U-18 Filip Raczkowski, metodolog Akademii Piłkarskiej Reissa Mateusz Ludwiczak oraz trener edukator Śląskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Grycmann.

- Każdy z naszych gości na fundamenty patrzy inaczej. Za każdym stoją jednak lata doświadczeń i… rozsądne argumenty. Dlatego możemy się spodziewać merytorycznej bomby, tak jak przed rokiem - dodaje Mamczak.

II KWOSP transmitowany będzie online, z wrocławskiego OH Kina. Wszyscy uczestnicy, których na trzy tygodnie przed imprezą jest już na liście prawie trzystu, otrzymają pakiety startowe, certyfikaty i gadżety pocztą.

- Można załamać ręce i poddać się. Ale można też… zrobić wydarzenie online, które dla osób uczestniczących w nim będzie wspominane najlepiej ze wszystkich konferencji, w których mieli oni okazję uczestniczyć. Z takim celem rozpocząć pragniemy rok 2021 - uważa Paweł Szymański, współzałożyciel serwisu EkstraTrener.pl. - Na pewno wykorzystamy możliwości dzisiejszego internetu i zadbamy o mocną interakcję, uczestnicy dostęp do wszystkich materiałów będą też mieli przez kolejne trzy miesiące. Rok temu obiecaliśmy, że druga sobota stycznia to będzie święto dla wszystkich trenerów w kraju i bez względu na okoliczności zamierzamy się tego trzymać - zapowiada.

Organizatorzy 5 złotych z każdego biletu przeznaczą na cele charytatywne.

Zapisy na Kongres trwają do 6 stycznia, ale paczki z pakietami otrzymają wyłącznie osoby, które bilety zdobędą do 30 grudnia. Więcej informacji o wydarzeniu znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: www.kwosp.pl.

Więcej o kongresie opowiedział na naszej antenie Przemysław Mamczak z Fundacji EkstraTrener.

REKLAMA

To może Cię zainteresować