Julia Pietrucha - "Folk It Tour" rozmowa [PODCAST]

Piotr Bartyś | Utworzono: 09.12.2020, 13:51 | Zmodyfikowano: 09.12.2020, 13:51
A|A|A

Zródło

"Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia niezaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem.

Płyta "FOLK it! TOUR" zawiera 10 utworów w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Część z nich to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the seaside” ale znalazły się tu też 3 zupełnie nowe historie. Płyta jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok na trasach, o tej samej nazwie. FOLK it! TOUR. Zapraszamy do północno-amerykańskich rytmów old-time." - w ten sposób Julia Pierucha opowiada o swoim najnowszym albumie na stronie internetowej. Artystce kibicujemy od początku jej muzycznej kariery - gramy jej piosenki od debiutanckiego albumu, a "Unda Da Sea" z klipu powyżej z najnowszego krążka dość często pojawia się ostatnio na antenie RAMu.

Pozwoliłem sobie zadzwonić do nadmorskiego mieszkania Julii i sprawdzić, co u niej słychać. Zapraszam do wysłuchania rozmowy:

fot. powyżej: LatajacyKowal.pl  - Bartosz Kowal

REKLAMA

To może Cię zainteresować