"Pamiętajcie o ogrodach", czyli kiermasz ogrodniczy we Wrocławiu

Dorota Kuźnik | Utworzono: 21.08.2020, 12:38 | Zmodyfikowano: 21.08.2020, 13:42
A|A|A

materiały prasowe

Kiermasz ogrodniczy na Partynicach to impreza właściwie dla każdego - nie tylko dla właścicieli ogródków, działek czy większych form zagospodarowania zieleni, ale także dla wszystkich, którzy mają do dyspozycji taras, balkon, a nawet jedynie parapet. Każdy może znaleźć coś wymarzonego, ulubionego, podpatrzonego u sąsiadów czy znajomych, czym będzie mógł wzbogacić, upiększyć swój mały, domowy zielony zakątek.


Podczas imprezy będą respektowane wszystkie przepisy, ograniczenia i zalecenia wynikające z zagrożenia epidemią koronawirusa. Na terenie kiermaszu będzie obowiązywał limit liczby osób, które jednocześnie będą mogły w tym miejscu przebywać. Liczenie odbywać się będzie w punktach wejścia na teren kiermaszu. Będzie obowiązywał bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa, zaś przy wejściach i na wszystkich stanowiskach handlowych i usługowych do dyspozycji klientów będą pojemniki z płynem do odkażania rąk. Apelujemy do wszystkich o zachowanie obowiązującego dystansu społecznego.

Organizatorzy zapraszają w sobotę – 5 września - w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w niedzielę 6 września - w godzinach od 9.00 do 17.00 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

O tym co nas czeka opowiedzieli w studiu Radia RAM współorganizatorzy kiermaszu: Ewa i Marek Majowie.

REKLAMA

To może Cię zainteresować