Jaka jest Tanzania, jaki jest Zanzibar? [PODCAST]

Łukasz Lorenc | Utworzono: 01.08.2020, 09:48 | Zmodyfikowano: 01.08.2020, 09:48
A|A|A

na zdj. Ewa Skowerska

Hakuna Matata jak cudownie to brzmi! Podróże do Tanzanii czy Zanzibaru są już możliwe, jednak musimy pamiętać o obostrzeniach związanych z trwającą pandemią.  W gospodarce Tanzanii dużą rolę odgrywa turystyka, dlatego lokalna społeczność zaprasza z otwartymi rękami do siebie. W Podróżach z Radiem RAM przygotowaliśmy wakacyjny informator, który zawsze możecie mieć pod ręką w formie podcastu!

Ewa Skowerska podróżuje od urodzenia. Od 14 lat jest pilotem wycieczek i przewodnikiem safari. Od zawsze... organizatorem wyjazdów i nietypowych wypraw. Wszystkie podróże testuje na własnej skórze. Ewa spełnia marzenia turystów o prawdziwej afrykańskiej sawannie i o trekkingu na Dach Afryki, a więc Kilimandżaro. Odkrywa wyjątkową dzikość Tanzanii oraz tajemnice i sekrety Zanzibaru.

Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób (i gdzie) można wybrać się na safari, jakie dzikie zwierzęta możemy zobaczyć w ich naturalnym środowisku, czy nauka języka suahili jest trudna, jak smakuje tanzańska kuchnia i jakie parki narodowe trzeba odwiedzić, posłuchajcie:

 

Zachęcamy także do obserwowania Przewodników bez granic i życzymy udanej podróży!

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować