Od soboty Aquapark Wrocław znów otwarty

BT, mat. prasowe, Malwina Gadawa | Utworzono: 04.06.2020, 12:53 | Zmodyfikowano: 04.06.2020, 12:54
A|A|A

fot. Wrocławski Park Wodny (Wikimedia Commons)

Prezes spółki Grzegorz Kaliszczak tłumaczy jak obiekt zadba o bezpieczeństwo odwiedzających.

Będzie można także kupić tylko wejściówkę 2-godzinną. Bilety będą droższe. Prezes Grzegorz Kaliszczak zaznacza jednak, że podwyżka jest tymczasowa.

Anna Lisowska opowiada, że we wrocławskim aquaparku wiele się zmieniło, bo przerwę wykorzystano na niezbędne prace.

W aquaparku wyremontowano prysznice oraz toalety w strefie rekreacji. Całkowicie zmieniono pomieszczenia matki z dzieckiem przy brodziku dziecięcym. Okresowy przegląd przeszły też wszystkie zjeżdżalnie. Wyremontowana została antresola, na której odbywają się półkolonie i urodziny dla dzieci.

Ogród saunowy został powiększony o 800 metrów kwadratowych. Dobudowana została też nowa część szatni, dzięki czemu pojawiło się dodatkowych 258 szafek. Wymienione zostały ławy we wszystkich saunach, a w dachy w saunach zewnętrznych zostały wyremontowane. W szatni saunarium pojawiły się też nowe kafle – tym razem antypoślizgowe, które w użytkowaniu będą dużo bezpieczniejsze od poprzednich.

Ekipa budowlana zajmowała się nie tylko remontami, ale też nowymi atrakcjami w aquaparku. Wybudowana została nowa, podwójna zjeżdżalnia z możliwością ścigania się. Na terenach zewnętrznych widać już dwa nowe baseny, budynek kasowy oraz szatnie. Nowa strefa letnia otworzy się dla klientów już na początku wakacji.

Rozbudowa wrocławskiego aquaparku rozpoczęła się w zeszłym roku. Dwa nowe baseny zewnętrzne zostaną otwarte dla klientów jeszcze w te wakacje. Będzie też większa plaża, nowe szatnie, 200 miejsc parkingowych i nowe wejście letnie od strony Petrusewicza, które rozładuje letni ruch przy wejściu głównym. Wielkie otwarcie planowane jest na początek wakacji.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować