Ciało Myśli - wystawa Anki Mierzejewskiej [PODCAST]

Bartek Synowiec, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 13.05.2020, 21:03 | Zmodyfikowano: 13.05.2020, 21:03
A|A|A

Wernisaż wystawy zaplanowany jest na najbliższą sobotę 16 maja o godz. 17:00 w przestrzeni Eklektik Art. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział max. 15 osób. Zgłoszenia można wysyłać na maila fundacja@eklektiksession.com

O tym co będzie można zobaczyć na wystawie artystka opowiedziała na naszej antenie w programie Dzieje Się We Wrocławiu:

Napisała też specjalna zapowiedź wydarzenia:

"Cześć, jak się czujesz? Pytam, bo zapraszam Cię na wystawę , która odnosi się do uczuć. Celem jest czuć się szczęśliwym. Dla tego uczucia wszystko robimy! A ono zależy od znaczenia, jakie nadajemy temu, co nas spotyka. Tylko na to, co myślimy mamy 100 % -towy wpływ. A ponieważ żyjemy w naszych głowach. całe życie rozgrywa się w myślach. Czyli świat jest taki jaki myślisz, że jest? Mi się ta koncepcja podoba. Fajnie, nie?

Czy w takim razie, życie to nieustający test z tego jak myślimy?
Marisa Peer mówi : “uważaj na słowa, którymi myślisz, bo słowa się urzeczywistniają. " Stąd tytuł najnowszego cyklu obrazów I jednocześnie tytuł wystawy “CIAŁO MYŚLI”.

Treścią tych prac są słowa, które dając moc, które mogą wyzwolić od lęku. Kto chce być wolnym walczy z lękiem. Nie można się bać, kiedy jest się pod przemożnym wpływem słów takich jak miłość – gdzie miłość oznacza niezachwianą ufność, wiarę, że wszystko na świecie jest dla Ciebie specjalnie zaprojektowane, i że jest po coś, i że nie trzeba się spinać, nic kontrolować, bo świat jest dobry, a Ty jesteś doskonały.
Serdecznie zapraszam na wystawę już 16 maja w Eklektik Art"
XY ankamierzejewska

REKLAMA

To może Cię zainteresować