ABBA 99 - najlepszy w Europie tribute show zespołu ABBA na Dzień Kobiet!

materiały prasowe, jk | Utworzono: 10.02.2020, 14:34 | Zmodyfikowano: 10.02.2020, 14:34
A|A|A

fot. materiały prasowe

Ale Dancing Queen nadal tańczy z ABBA 99 - najlepszym w Europie tribut show kultowego zespołu ABBA!

8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy do Hali Orbita na niepowtarzalny koncert i wspólną zabawę przy nieśmiertelnych przebojach szwedzkiej legendy! Panowie! Problem z prezentem na Dzień Kobiet dla wybranek serc rozwiązuje się sam! Panie! Podpowiedzcie swoim parterom, jak chciałybyście spędzić wasze święto!

Liczne przeboje legendarnego szwedzkiego kultowego zespołu ABBA są każdemu dobrze znane. Zpiosenkami takimi jak „Waterloo”, „Chiquitita”, „Dancing Queen”, „SOS”, Agnetha, Annifrid, Benny i Björn podbili listy przebojów na całym świecie. Liczne nagrody i wyróżnienia oraz dziesiątki złotych i platynowych płyt sprawiły, że kariera ABBA była modelowa. W 1982 roku grupa niestety rozpadła się. 

Dekadę później, odradzający się zespół ABBA 99 z Niemiec postawił sobie za cel, ponowne przypomnienie na żywo na scenie, przed publicznością tego niezapomnianego klimatu lat 70. i tych cudownych ponadczasowych hitów zespołu ABBA.

Buty na platformie, rozkloszowane spodnie i błyszczące ubrania znów są w modzie! Zespół idealnie wyraża beztroskie podejście do życia tamtej dekady.  Z pewnością możemy o nich powiedzieć, że lubią koncertować, bo widać ich radość ze wspólnego grania na scenie i rewelacyjny kontakt z publicznością. Z muzyczną perfekcją i porywającą energią ABBA 99 gra wspaniałe piosenki ABBA na żywo, a publiczność pozwala sobie na to, by dać się ponieść temu entuzjazmowi.

8.03.20 godz.18.00 hala Orbita, ul. Wejherowska 34
Dzień Kobiet 2020
ABBA 99 - The best ABBA Tribute Show in Europe

REKLAMA

To może Cię zainteresować