LemON akustycznie w Radiu RAM

Monika Jaworska, el, d | Utworzono: 03.01.2020, 12:10 | Zmodyfikowano: 03.01.2020, 12:12
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

To było wielkie muzyczne przeżycie i ponad dwie godziny doskonałej zabawy. W Sali Koncertowej Radia w październiku 2019 odbył się akustyczny koncert zespołu LemON. Słuchacze byli pod wielkim wrażeniem:

Niepodzianką dla publiczności był udział w koncercie Kamila Bednarka, który wspólnie z zespołem zaśpiewał jeden utwór. Słuchacze byli zaskoczeni i zadowoleni:

LemON działa od 7 lat. W tym czasie wydał 4 albumy, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną. Były także nominowane do Fryderyków.

- Jestem Łemkiem, a to grupa etniczna, która uwielbia śpiewać - opowiadał przed wejściem na scenę Igor Herbut, wokalista kapeli:

Tak Igor Herbut tłumaczył, skąd czerpie inspiracje do tekstów:Zespół LemON ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Utwory takie jak "Napraw", "Nice", "Jutro" czy "Scarlett" znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Retransmisja koncertu na antenie Radia RAM 6 stycznia 2020 roku o godz. 20.00.

REKLAMA

To może Cię zainteresować