Uratujmy Patrysia z Wrocławia! [PILNE]

Radio RAM, materiały nadesłane | Utworzono: 18.12.2019, 17:29 | Zmodyfikowano: 18.12.2019, 17:29
A|A|A


Mały wrocławianin, Patryś Radwański choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA1, jego najostrzejszą wersję. Może go uratować kosmicznie droga terapia genowa przeprowadzona w USA za 9 milionów złotych. To walka o życie dziecka. Czas ma ogromne znaczenie. Rodzice Patrysia apelują o pomoc na portalu siepomaga.pl:

Wszyscy przygotowują się do Świąt, zastanawiają się, jaki prezent wybrać dla dziecka. Dla naszej rodziny nie ma to znaczenia, bo u nas Świat nie będzie. Dla nas liczy się tylko życie Patrysia, o które walczymy z całych sił.
Na naszej zbiórce pierwszy milion… To cudowne, że z Twoją pomocą udało się już tyle zabrać! Niestety, to nadal kropla w morzu potrzeb. Musimy uzbierać aż 9 milionów złotych… Wciąż brakuje 8.
Boimy się, bo Patryk nie może czekać. Jego stan się pogarsza… Musimy działać szybko! Każdy dzień ma tu znaczenie…


Zbiórka prowadzona jest na portalu https://www.siepomaga.pl/patrys - TUTAJ LINK DO ZBIÓRKI.
Na Facebooku znajdziecie więcej informacji na PatRyś kontra SMA. Dodatkowo prowadzone są Licytacje dla PatRysia, gdzie można wylicytować wiele fantastycznych rzeczy. Środki wędrują oczywiście na konto zbiórki. Jest również Drużyna PatRysia kontra SMA, to grupa tysiąca osób, które bezinteresownie walczą o środki na lek.

W Polsce jest prowadzonych aż 7 podobnych zbiórek. Patryś jest jedynym dzieckiem z Wrocławia! Pomóżmy go uratować!

REKLAMA

To może Cię zainteresować