Ratujmy Olę!

Radio RAM | Utworzono: 26.09.2019, 21:24 | Zmodyfikowano: 26.09.2019, 21:24
A|A|A

W telegraficznym skrócie: Ola, nasza koleżanka z pracy, ma 36 lat. Jest mamą czteroletniej Matyldy i żoną Bartka. W 2017 roku udało się jej pokonać raka piersi. Niestety 4 miesiące później zachorowała na białaczkę. Z powodu wyczerpania się w Polsce metod leczenia jej jedyną szansą na przeżycie jest eksperymentalna terapia w Izraelu, która kosztuje ponad milion złotych. Dzięki zbiórce na portalu siepomaga.pl udało zebrać się ponad połowę potrzebnej kwoty i Ola w niedzielę wyleciała do Izraela. Przyjaciele i rodzina Oli organizują licytacje za pomocą facebooka, na Psim Polu organizowany będzie piknik, z którego cały dochód przekazany zostanie dla Oli. Wszystkie informacje opisane są na profilu facebookowym i stronie zbiórki, do których linki poniżej:

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-ole
https://m.facebook.com/pomagamyolibodobrowraca/
https://m.facebook.com/pomagamyolilicytacje/

Na profilu facebookowym Pomagamy Oli są prowadzone aukcje, można wylicytować np. kolację z Piotrem Małachowskim - Mistrzem Europy, Wicemistrzem Świata i medalistą olimpijskim w rzucie dyskiem oraz m.in. koszulki sportowców czy zabiegi kosmetyczne.

Piknik na Psim Polu odbędzie się w sobotę 5 października 2019 r. przy ul. Inflanskiej przy ZSP nr 3, start od godziny 11. W programie gry i zabawy sportowe, bieg na orientację, dla najmłodszych dmuchańce, roboty z klocków lego. W trakcie festynu planowany jest grill i kiermasz, a cały dochód idzie oczywiście na pomoc dla Oli.

REKLAMA

To może Cię zainteresować