Nowe trendy w podejściu do zdrowia w najbliższy weekend w Hali Stulecia

Anna Fluder | Utworzono: 25.09.2019, 14:56 | Zmodyfikowano: 25.09.2019, 14:56
A|A|A

Zbliżające się Targi Zdrowych Inspiracji to cały wachlarz propozycji dla wszystkich zainteresowanych zarówno zdrowiem, jak i niekonwencjonalną medycyną, ale też ezoteryką, regionalnymi produktami i naturalnymi kosmetykami. Prezes Hali Stulecia we Wrocławiu Magdalena Piasecka zaprasza na najbliższy weekend ( 27-29 września ), ale poleca też kolejne wydarzenia. W Radiu RAM zapytaliśmy także o remont obiektu wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i od lat budzące dyskusje nazewnictwo Hali. 

Targi Zdrowych Inspiracji to formuła powstała na bazie Wrocławskich Spotkań NIEZWYKŁOŚCI – imprezy organizowanej przez wiele lat w Hali Stulecia. 

W tej samej konwencji zapraszamy na drugą edycję TZI. Wśród oferowanych produktów będzie można zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, przyprawy, produkty spożywcze, olejki eteryczne, prozdrowotne poduszki np. wypełnione gryką.  Na stoiskach znajdziemy przydatne urządzenia – jonizatory wody, odpromienniki, prasy do tłoczenia oleju, wyciskarki. Targi to także okazja zapoznania się z alternatywnymi metodami diagnostyki jak irydologia, czy wspomagającymi tradycyjną medycynę: badanie aury, analiza rozmazu krwi. Zaprezentują się firmy przygotowujące dietetyczne posiłki np. bezglutenowe zupy. Nie zabraknie naturalnych kamieni o specjalnych właściwościach, biżuterii oraz publikacji dotyczących tematyki zdrowia.
Dla gości zainteresowanych dbałością o duchową stronę życia wystawcy przygotowali liczne porady psychologiczne, będzie okazja poznania wschodnich metod relaksacyjnych oraz spotkania z praktykami wróżbiarstwa, ezoteryki i astrologii. Będzie można wziąć udział w wykładach poświęconych medycynie chińskiej i germańskiej, idei wellbeingu w praktyce, sposobom budowania odporności psychicznej i problemom nowoczesnej bioenergoterapii. Zapraszamy do udziału w seansie hipnozy, warsztatach tworzenia łapaczy snów, w prelekcji dot. wody plazmowanej. Fabryka Energii przeprowadzi zajęcia z jogi, posłuchać będzie można gongów tybetańskich, pod uważnym okiem instruktora spróbować przebiec po żarach.

Więcej na temat wydarzenia Targi Zdrowych Inspiracji na stronie:  http://halastulecia.pl/wydarzenie/targi-zdrowych-inspiracji-2019/

REKLAMA

To może Cię zainteresować