Ekspresowe Mikrogranty, ruszył ostatni w tym roku nabór pomysłów i wniosków [POSŁUCHAJ]

Anna Fluder, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 29.08.2019, 12:26 | Zmodyfikowano: 29.08.2019, 12:26
A|A|A


Warsztaty fotograficzne na Krzykach, spacery historyczne po Sępolnie, wieczorki taneczne na Żernikach, a może gra miejska w Leśnicy? Strefa Kultury Wrocław i Fundacja Umbrella ogłaszają harmonogram konsultacji i zapraszają do udziału w naborze do „ekspresowych” i ostatnich w tym roku Mikrograntów!

Poszukiwanie nowych propozycji na osiedlowe działania w nadchodzącej odsłonie Mikrograntów potrwa od 1 do 15 września. To ostatnia w tym roku okazja, by zrealizować swoje pomysły ze wsparciem od 1 do 10 tysięcy złotych! Istotnym elementem tego naboru jest czas. Na realizację propozycji będzie go bowiem bardzo mało – od ogłoszenia wyników na początku października, do ostatniego dnia na rozliczenie projektu, minie niewiele ponad 2 miesiące!

Jesienno-zimowa aura może skłaniać do pozostania w domu, my jednak zachęcamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki do szybkiego działania! - mówi Anna Bieliz ze Strefy Kultury Wrocław:


Pozostałe elementy naboru pozostają bez zmian. Propozycje zgłaszać można w jednej z trzech ścieżek: dla pełnoletnich osób fizycznych i grup nieformalnych, dla lokalnych NGOsów (do 5 lat działalności) oraz dla młodzieżowych grup nieformalnych. We współpracy ze Strefą Kultury Wrocław lub Fundacją Umbrella, uczestnicy i uczestniczki mają szansę na zrealizowanie projektów z zakresu animacji, aktywizacji społecznej i edukacji oraz pomysłów na działania związane z różnymi dziedzinami sztuki oraz inne o charakterze kulturotwórczym. Wybrane inicjatywy otrzymają wsparcie finansowe (od 1 do 10 tysięcy złotych brutto w zależności od ścieżki), a także pomoc w kwestiach administracyjnych, organizacyjnych, prawnych, promocyjnych i logistycznych.

REKLAMA

To może Cię zainteresować