W weekend zmiany w komunikacji miejskiej we Wrocławiu

PP, Malwina Gadawa | Utworzono: 21.08.2019, 18:30 | Zmodyfikowano: 21.08.2019, 18:30
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Tomasz Myszko-Wolski z wrocławskiego magistratu tłumaczy, że pasażerowie MPK muszą przygotować się na zmiany, które wejdą w życie 24 sierpnia.

Natomiast w kierunku przeciwnym autobusy linii C i 128 jadące z Popowic w kierunku placu Grunwaldzkiego lub Psiego Pola nadal będą kursowały objazdem od ulicy Popowickiej przez ulicę Gnieźnieńską, Ścinawską i Poznańską do ulicy Długiej. Autobusy linii 103, 104, 122, 127 oraz kursy nocnej linii 245 jadące z Popowic w kierunku placu Jana Pawła II będą kursowały objazdem od ulicy Popowickiej przez ulicę Gnieźnieńską i Ścinawską do ulicy Poznańskiej z pominięciem przystanku "Długa (Politechnika)" i "Poznańska".

W weekend utrudnienia czekają także kierowców jadących ulicą Buforową. W związku z wymianą szyn kolejowych, nie będzie przejazdu pod wiaduktem. Tomasz Myszko-Wolski tłumaczy, że konieczna będzie także zmiana w kursowaniu publicznej komunikacji.

Ruch będzie wstrzymywany w nocy z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę oraz z niedzieli na poniedziałek. Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień od godz. 22.45 do nawet 5.00 nad ranem.

REKLAMA

To może Cię zainteresować