Sting "My Songs" [PŁYTA TYGODNIA]

Radio RAM na podstawie materiałów wydawcy | Utworzono: 11.06.2019, 20:06 | Zmodyfikowano: 11.06.2019, 20:06
A|A|A

Życie Stinga w 17 piosenkach  w nowych aranżacjach, dostosowanych do 2019 roku –  „My Songs”.

Jak mówi sam artysta: – "My Songs” to moje życie w piosenkach. Niektóre z nich skonstruowałem na nowo, w niektórych dokonałem nieznacznych poprawek, ale wszystkim nadałem nowoczesnego sznytu."
Utwory na „My Songs” zostały dostosowane do 2019, ale wciąż nie tracą ducha oryginału. Na wydawnictwie usłyszymy między innymi takie przeboje jak: „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, „Roxanne” oraz „Message In A Bottle”. Do albumu dołączono osobiste notatki napisane przez samego artystę, w których muzyk zdradza historie związane z powstaniem konkretnych piosenek, jak również opisuje okoliczności nagrywania. Krążek jest celebracją twórczości Stinga, zarówno solowej, jak i z The Police.Od założenia, wspólnie z Stewartem Copelandem i Andym Summersem, The Police w 1977 roku, Sting stał się jednym z najbardziej ikonicznych wykonawców na świecie. Sprzedał ponad 100 mln albumów, zdobył szereg prestiżowych wyróżnień (w tym 17 nagród Grammy) oraz uwielbienie rzeszy słuchaczy.Artysta nigdy nie spoczął na laurach i ciągle poszukuje nowych artystycznych wyzwań. Latem 2018, po wydaniu wspólnie z Shaggym albumu „44/876”, artyści ruszyli we wspólną trasę koncertową. Latem tego roku muzyk będzie promował solowe dokonania. W maju 2020 rozpocznie rezydencję w Las Vegas.
Za produkcję „My Songs” odpowiadają Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga, Robyn), Dave Audé (Bruno Mars, Selena Gomez) oraz Jerry Fuentes (The Last Bandoleros). Miksem zajął się Robert Orton (Lana Del Rey, Mumford & Sons), a inżynierią – Tony Lake (Sting, Shaggy).

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować