Mistrzostwa Polski w squashu we Wrocławiu

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 07.06.2019, 13:43 | Zmodyfikowano: 07.06.2019, 13:43
A|A|A

Egipcjanin Ali Farag to aktualny mistrz świata i lider ranking PSA. Tytuł i pierwszą pozycję w klasyfikacji wywalczył sobie na przełomie lutego i marca w Chicago. Prawdopodobnie to on jako nr 1 na świecie uświetni zbliżające się wielkimi krokami Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski w Squashu. Turniej wraca do Wrocławia po 5 latach. Teraz zawody zostaną rozegrane w Magnolia Park. Impreza nie jest biletowana.

Szklany kort już stoi. Pierwsi wejdą do niego najmłodsi zawodnicy, którzy od 7 do 9 czerwca skrzyżują rakiety w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Seniorzy zagrają o tytuł mistrza Polski kilka dni później – od 13 do 15 czerwca. Zwieńczeniem miesiąca ze squashem w Magnolia Park będą Drużynowe Mistrzostwa Polski (od 27 do 29 czerwca).

O szczegółach imprezy opowiedzieli w naszym studiu Sylwia Łabuda, Krystian Danilecki i Michał Mierzejewski, organizatorzy turnieju:

Organizatorem tegorocznych Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski w Squashu jest Wrocław Squash Club. Turniej rozgrywany jest pod patronatem Polskiego Związku Squasha. Oto harmonogram wydarzeń głónych:

7-9 czerwca: finały Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów
13-15 czerwca: finały Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów
21-22 czerwca: turniej dla amatorów oraz dla turniej dla graczy zaawansowanych
27-29 czerwca: finały Drużynowych Mistrzostw Polski z udziałem światowych gwiazd

REKLAMA

To może Cię zainteresować