XVII Ogólnopolski Przegląd Młodych Wokalistów „Debiuty"

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 30.05.2019, 14:53 | Zmodyfikowano: 30.05.2019, 14:53
A|A|A

Podczas „Debiutów 2019" zajęcia z młodzieżą poprowadzi dwoje profesjonalistów - Jerzy Satanowski oraz gość specjalny - Katarzyna Groniec. Na zajęciach obecny będzie akompaniator Dominik Mąkosa, do którego w trzecim dniu przeglądu dołączy reszta zespołu (basista i perkusista). Warsztaty wokalno-interpretacyjne odbędą się w piątek i sobotę (31 maja i 1 czerwca) w siedzibie MDK Śródmieście we Wrocławiu. Uczestnicy warsztatów będą przez dwa dni pracować nad piosenkami, a niektóre z nich wykonają w niedzielę na koncercie przed publicznością.

W niedzielę (2 czerwca) przegląd przeniesie się do Centrum Kultury Agora i rozpoczną się próby do koncertu. Wieczorem o godz. 18.00 odbędzie się koncert galowy. W jego pierwszej części wystąpią młodzi wokaliści, a po przerwie koncert znakomitej artystki - Katarzyny Groniec - „Ach!”. Reżyserem gali będzie Jerzy Satanowski. Wstęp na koncert jest tradycyjnie bezpłatny i możliwy po okazaniu darmowych wejściówek, które dostępne są w siedzibie organizatora.

Inicjatorem Przeglądu jest Grupa Piosenki Literackiej ImPresja, działająca od 1996 roku w MDK Śródmieście pod kierunkiem Haliny Bednarek i Krzysztofa Słupianka, którzy odwiedzili nasze studio.

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować