Joulie Fox na żywo w Muzycznym Wrocławiu

Maciek Szabatowski | Utworzono: 27.03.2019, 09:05 | Zmodyfikowano: 27.03.2019, 09:05
A|A|A

Joulie Fox (fot. materiały promocyjne)

Joulie Fox to kompozytorka i autorka tekstów. Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego wń Krakowie, ale jej serce pozostało wierne muzyce. Od 2015 roku mieszka i tworzy w Londynie. Dotychczas jej twórczość wychodziła spod skrzydeł londyńskiego trio - Chilè, z którym to w roku 2018 została nominowana do nagrody ‘BEST ELECTRONIC ACT’ przez brytyjskie Unsigned Music Awards.W roku 2017 jeden z jej solowych utworów znalazł się w odcinku polskiej vlogerki Globstory - i tak zrodził się pomysł na prawdziwe narodziny Joulie Fox.  Jej debiutancki utwór “Wild Heart” został doceniony i ciepło przyjęty nie tylko przez słuchaczy - w dwa miesiące wideo obejrzało prawie 40 tysięcy osób - ale również przez media. Muzyka, którą tworzy to mieszanka elektroniki z analogowym, organicznym brzmieniem i odrobiną zszarganego serca.

W ostatnią środę Joulie zaprezentowała się nam w wersji "live".  Oto fragment jej występu na antenie Radia RAM.
Skoro mowa o spotkaniach twarzą w twarz,  w  ostatnim wydaniu programu spotkaliśmy  się  także z Wami - słuchaczami Muzycznego Wrocławia. 

Po 18:40, równo przez godzinę, na naszej antenie część z Was prezentowała nowości wydawniczne, kalendarium muzyczne oraz utwory z przez Was samych przygotowanych playlist.  Nie mogło oczywiście zabraknąć prognozy pogody oraz konkursów. Krótko ujmując - wszystkiego tego, czym żyje normalnie nasz program.
Dziękujemy za odwiedziny i obiecujemy kiedyś powtórzyć podobną akcję. :)

MS 

REKLAMA

To może Cię zainteresować