Podróże prezenterów Radia RAM

Jan Pelczar | Utworzono: 15.12.2018, 09:28 | Zmodyfikowano: 15.12.2018, 09:28
A|A|A

Swoimi opowieściami w Podróżach z Radiem RAM może podzielić się każdy. Z okazji 18 urodzin stacji zdecydowali się na to prezenterzy, których możecie usłyszeć codziennie na naszej antenie. Gdzie znikają, gdy ich nie słychać? Specjalne wydanie "Podróży..." rozpoczęliśmy w Norwegii, z szefową. Monika Jaworska opowiedziała o Drodze Trolli...

Szef muzyczny Radia RAM Piotr Bartyś inspiracji do swoich programów i kompilacji szukał m.in we Włoszech. Zakochał się w Pugli, zwanej też Apulią.

Inny specjalista od muzyki na 89.8 FM, Maciek Przestalski, lubi dalsze wojaże. Zgadywaliśmy w redakcji, czy przybliży słuchaczom Sri Lankę, czy inne rejony Azji, ale wybrał Amerykę Południową i Chile. 

Na Azję postawił natomiast, po swojej pierwszej podróży na dalszy wschód, Krzysztof Majewski. Odpoczywał ostatnio, m.in od Domowej Galerii Stylu, w Indonezji, na Bali.

Bartosz Synowiec sprawił, że "Dzieje się" nie tylko we Wrocławiu, ale i w Podróżach. Do opowieści o USA podszedł konceptualnie.

Książkową można też nazwać podróżniczą opowieść Anny Fluder. Gospodyni spotkań przy Sobotniej Kawie pojechała do Portugalii. Warto przecież poznać język, nim przyjdzie pojechać do Kraju Kawy, czyli Brazylii

Do tej pory gośćmi Podróży z Radiem RAM byli nie prezenterzy, a słuchacze. I niech tak pozostanie. Opowiedz nam o swoich wakacjach, wyprawach, wycieczkach i podróżach. Pisz na adres janpelczar@radioram.pl a znajdziemy dla Ciebie miejsce w Podróżach z Radiem RAM w 2019 roku. 

REKLAMA

To może Cię zainteresować