ZIMOWY SALON SZTUKI z ważnym przesłaniem

Radio RAM na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 11.12.2018, 22:54 | Zmodyfikowano: 11.12.2018, 22:54
A|A|A

fot. materiały prasowe


Kolejna edycja Salonu Sztuki w Galerii Akademickiej Made in Wrocław to nie tylko prezentacja prac wrocławskich i dolnośląskich artystów. To także aukcja wspierające Dolnośląskie Towarzystwo na Rzecz Autyzmu. Gościem Specjalnym jest Wojciech Mecwaldowski.

Galeria Akademicka Made in Wrocław zaprasza na kolejną odsłonę Salonu Sztuki, tym razem zimową i ze szlachetnym przesłaniem. 14 grudnia od godziny 18.30 na 2 poziomie Galerii Wnętrz Domar zobaczymy najnowsze prac miedzy innymi: Katarzyny Miernik Staszelis, Katarzyny Radek, Emilii Dudziec, Patrycji Kryszczuk, Radosława Suligi, Magdaleny Kanawki, Agaty Gwizd, Wojtka Małka czy Piotra Saula. Ale to nie wszystko, podczas wernisażu odbędzie się szczególna aukcja, a poprowadzi ją Wojciech Mecwaldowski. To szczególny wybór, ponieważ aktor stworzył wspaniałą rolę Piotra - autystyka w filmie Bodo Koxxa "Dziewczyna z Szafy" i bliska mu jest tematyka tej choroby, a cały dochód z aukcji przeznaczony jest na wsparcie Dolnośląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Autyzmu.

Wernisażowi towarzyszyć będzie koncert wszechstronnego wrocławskiego pianisty Marka Markowskiego.
Patronat medialny: Radio RAM

Zimowy Salon Sztuki/Aukcja Charytatywna
Galeria Akademicka Made in Wrocław - 2.poziom Galerii Wnętrz Domar, Wrocław, ul. Braniborska 14
Rozpoczęcie wydarzenia o 18.00
Zakończenie o 21.00A tak o tym co nas czeka opowiadali w studiu Radia RAM Wojciech Mecwaldowski i Tomasz Chołuj z galerii Made In Wrocław:

REKLAMA

To może Cię zainteresować