Tymon Tymański, Endy Yden, Maja Kleszcz i Wojtek Krzak na Nut Fermencie

Bartek Synowiec, materiały prasowe | Utworzono: 11.12.2018, 14:26 | Zmodyfikowano: 11.12.2018, 14:26
A|A|A

Plan 16. odcinka Nut Ferment na 16 grudnia 2018 to: ENDY YDEN w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze Mai Kleszcz i Wojtka Krzaka, Maja Kleszcz i Wojtek Krzak w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze Tymona Tymańskiego, Tymon Tymański w dwóch swoich piosenkach i jednym coverze ENDY YDENA: Zapraszamy na Scenę Ciśnień Teatru Muzycznego Capitol na nagranie live muzycznego talk-show Konrada Imieli! Więcej o artystach na nutferment.pl

W nowych odcinkach wystąpią ogólnopolskie gwiazdy, znane zespoły z Wrocławia i artyści debiutujący. Każdy gość zaśpiewa trzy piosenki, w tym jeden cover innego wykonawcy występującego w tym samym odcinku.

Gospodarzem cyklu jest Konrad Imiela – każdy koncert prowadzi w formie muzycznego talk-show na żywo, na Scenie Ciśnień w Teatrze Muzycznym Capitol. Posłuchajcie zapowiedzi najbliższego wydarzenia:

Każdy koncert rejestrowany jest przez kilka kamer i realizowany video na żywo, dźwięk zapisywany jest w studio nagrań. Nagrania obejrzeć można na nutferment.pl i youtube.com/nutferment całe koncerty i pojedyncze utwory.

REKLAMA

To może Cię zainteresować