Oxford Drama i Restrict Flavour w Muzycznym Wrocławiu [POSŁUCHAJ]

Maciek Szabatowski | Utworzono: 14.11.2018, 13:05 | Zmodyfikowano: 14.11.2018, 13:05
A|A|A

Oxford Drama (fot. materiały promocyjne zespołu)

Stałym słuchaczom RAM-u Oxford Drama przedstawiać specjalnie nie trzeba. Gosia Dryjańska i Marcin Mrówka pojawiali się często u nas w studio, wrocławski duet wystąpił także już w 2014 roku na RAM Session. Po pierwszym albumie "In Awe" zespół zawiesił działalność. Na szczęście po blisko rocznej przerwie Gosia i Marcin postanowili ponownie połączyć siły we wspólnym projekcie i prezentują drugi w swojej karierze album "Songs", który znów zabiera słuchaczy w fascynującą podróż muzyczną. Pierwszym singlem z albumu był utwór "Alter Ego".W ostatnią środę spotkaliśmyy się, by wspólnie posłuchać kompozycji z ich najnowszego dzieła.
Środowy wieczór stał się świetną okazją to tego, by przybliżyć Wam sylwetkę Restrict Flavoura - nowej postaci na liście gości Muzycznego Wrocławia. Jego muzyki posłuchaliśmy wspólnie pierwszy raz.

Na swoim koncie ma już wydaną w 2014 roku "Hellium EP" oraz znakomicie przyjęte, zarówno przez słuchaczy jak i świat muzyczny remixy utworów NOVIKI, Sonar Soul, tria SONAR, Izy Lach, Jahga, Abla (Wielkie Joł) czy duetu RYSY (U Know Me Records). Ten ostatni zyskał szczególne uznanie szefów cenionego U Know Me Records i trafił do sieci w ramach projektu "RYSY REMIXED". Wykorzystany został także jako tło sesji zdjęciowej dla magazynu Glamour Polska.

"Fuoriclasse" zaś, to pierwszy po 4 latach pełnoprawny materiał zawierający 5 utworów. Artysta inspiruje się elektroniką całego świata, więc znajdziemy tutaj energiczne utwory, ale także chwile zadumy i smutku.


Dla samego artysty jest to nowe, swieże otwarcie po długim rozbracie z autorskimi produkcjami. Stara się wypracować swój styl ciągle doskonaląc swoje umiejętności, podróżując po Polsce i odwiedzając najlepsze kluby.

Oto zapis obu rozmów z naszymi gośćmi. Udanych odsłuchów!
MS

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować