Za nami RAM Session z zespołem Bleeding Moses [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Maciek Przestalski | Utworzono: 13.11.2018, 23:11 | Zmodyfikowano: 29.11.2018, 23:11
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Bleeding Moses to zdecydowanie jeden z najciekawszych wrocławskich zespołów, a przy tym jeden z najmniej znanych. I tak jak się spodziewałem, na koncercie zabrzmieli jeszcze ciekawiej niż na płytach („Bleeding Moses LP” z roku 2016 i „Coconut” z marca 2018 roku). Perspektywa tego koncertu bardzo mnie więc cieszyła, ale jednocześnie miałem małe obawy, czy to aby muzyka odpowiednio RAMowa. Wszystko jednak ułożyło się jak najlepiej, a chłodny listopadowy wieczór był idealnym tłem dla muzyki Krzysztofa Kielaka i jego zespołu.

Muzyczne fundamenty Bleeding Moses sięgają muzyki syntezatorowej, trip hopu i brzmień klasycznie rockowych. Zagrali w składzie:

Krzysztof Kielak (RKH) - wokal
Tomasz Barski - klawisze, sampler, gitara
Przemysław Barski - bas, synth-bas
Stanisław Żyrek - gitara elektryczna
Szymon Kasprolewicz - perkusja
Szymon Tomczyk - gitary, bas, akordeon
Mariusz Nocuń - chórki, klawisze
Aleksandra Górka - chórki

Kolejny koncert z cyklu RAM Session w czwartek 20 grudnia.

45. RAM Session w Radiu RAM odbyła się w czwartek 29 listopada od 20:00 na 89,8 FM, a także na www.radioram.pl. Retransmisja w niedzielę 2 grudnia od 20:00 w cyfrowej jakości DAB+ Radia Wrocław Kultura i na www.radiowroclawkultura.pl

Do tej pory na RAM Session zagrali: Positive Thursdays in Dub, Funky New Orleans, neony, Naaman, SYNAPTINE, Night Marks, YUUKI, Kapela Timingeriu, The Lions, Oxford Drama, NOTOPOP, ŜANĜO - Zmiana Wibracji Ziemi, Janek Samołyk, Bethel. Sinusoidal, Venter, ENDY YDEN, Tempus Fantasy, Michał Zygmunt Official Fanpage, HooDoo Band, TheCrackers, Poprzytula, Joanna Kaczmarek, Paśko i zespół Co To, Foliba Music, SLOW, Hello My Sunshine, Kroki, Melika, Jabłonka, Ania Kłys, Chillove, KAGYUMA, Anna Rejda & Rejdpohone, Yarosh Organ Trio, Girls On Fire, Sam Alty, VERTIGO JAZZ PROJECT, Sam & Bartt, Trelecaster, MAPA, Tomasz Mreńca, More Wine Please, MIN t , Bluszcz, Pełech & Horna Duo, Naphta i Broad Peak.

REKLAMA

To może Cię zainteresować