Strefa Modnych Wnętrz i Festiwal Jesiennych Klimatów [KONKURS]

Radio RAM | Utworzono: 09.11.2018, 13:38 | Zmodyfikowano: 09.11.2018, 13:38
A|A|A

W galerii zdjęcia konkursowe:

Spotkamy się z projektantami, którzy podpowiedzą, jak atrakcyjnie i wygodnie urządzić się na jesień. Każdy z nas może dać się zainspirować, albo odtworzyć, albo stworzyć swój niepowtarzalny pomysł zmian we własnych czterech kątach. Przed nami wyjątkowe targi roślinne oraz jesienne warsztaty dla dzieci i dorosłych.


Zapraszamy do Strefy Modnych Wnętrz w Domu Handlowym Renoma w sobotę 17 listopada w godz. 12-16. Nowe wzornictwo, ciekawe jesienne kolorowe dodatki, bogactwo pomysłów na zmianę wystroju naszego domu i uda nam się wyczarować wspaniałe jesienne wnętrze!

UWAGA KONKURS!!!

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałe zdjęcia oraz za udział w konkursie Festiwal Jesiennych Klimatów! Dzięki Wam powstała niezwykle barwna i atrakcyjna galeria zdjęć jesieni we Wrocławiu, a nawet tak odległych, jak Bieszczady, okolicach. Do finałowej rozgrywki na terenie DH Renoma jury konkursu wytypowało 3 autorów zdjęć, w sobotę 17 listopada o nagrody główne powalczą: Ewelina Kowalewska, Bartłomiej Stanaszek i Łukasz Spaleniak. Zwycięzcom gratulujemy!
----REGULAMIN KONKURSU-----        ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU

Zapraszamy do Strefy Modnych Wnętrz w Domu Handlowym RENOMA.

RAMowa strefa jesiennego chilloutu i wyjątkowe nagrody ufundowane przez RENOMĘ czekają na Was w sobotę 17 listopada od godz. 12 do 16 na poziomie +2.


REKLAMA

To może Cię zainteresować