Panny z dobrych domów zagrają po raz siódmy dla bezdomnych zwierząt!

Radio RAM, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 16.10.2018, 12:03 | Zmodyfikowano: 16.10.2018, 12:03
A|A|A

fot. mat. prasowe

To już siódma edycja wydarzenia, którego inicjatorką jest Natalia Grosiak, wokalistka zespołu Mikromusic. Od siedmiu Natalia zaprasza zaprzyjaźnionych muzyków, by wspólnie  z nią wystąpili na scenie i zagrali tego wieczoru dla tych najbardziej potrzebujących.  W trakcie koncertu organizowana jest również aukcja prac plastycznych, z której cały dochód przekazany zostaje na działalność dwóch wrocławskich organizacji: Fundacji Dwa Plus Cztery i Stowarzyszenia EKOSTRAŻ.

- Specjalnie z okazji tej edycji koncertu postanowiłam reaktywować na jeden wieczór uśpiony od dłuższego czasu zespół Digit All Love, w którym kiedyś występowałam. To świetni muzycy i wspaniali ludzie, nie mogę się doczekać, by znów wspólnie z nimi wystąpić na scenie! Jak co roku, zaprosiłam również wyjątkowych gości – w Starym Klasztorze, razem z zespołem Digit All Love, wystąpią Bovska, Endy Yden, Joanna Piwowar-Antosiewicz, Kasia Pakowa, Marcelina, Marta Piwowar, Natalia Lubrano i Szymon d’ Danis. I oczywiście ja! - zaprasza Natalia Grosiak.

W trakcie wieczoru będzie miała również miejsce coroczna aukcja dzieł sztuki.  Swoje prace – obrazy, grafiki, rysunki i szkło artystyczne – podarowały plastyczki i plastycy, m.in. Anna Kloza-Rozwadowska, Paulina Mager, Patrycja Dubiel, Magdalena Kubica, Agnieszka Nyklasz, Agnieszka Ćwikła i Marcin Makarewicz.

Koncert i licytację poprowadzą Monika Jaworska i Paweł Gołębski.

O 7. edycji Panien z Dobrych Domów opowiedziała w naszym studiu inicjatorka wydarzenia - Natalia Grosiak: 

REKLAMA

To może Cię zainteresować