Improkracja świętuje 7 urodziny [POSŁUCHAJ]

Bartek Synowiec, na podst. materiałów prasowych | Utworzono: 03.10.2018, 11:56 | Zmodyfikowano: 03.10.2018, 11:56
A|A|A

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów.

Głównym wydarzeniem urodzinowym będzie spektakl „7 urodziny feat. Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn", który zaplanowany jest na 9. października. SMKKPM jest zespołem z piękną muzyką i inteligentnym tekstem, fuzja ich twórczości ze scenami improwizowanymi Improkracji zapewni niesamowity wieczór.

SMKKPM po wygranej w otwartym konkursie supportowała zespół The Scorpions na Life Festiwalu w Oświęcimiu. Na jednej scenie stali już z takimi wykonawcami jak LP, Kasia Kowalska, Ira, Luxtorpeda, Quebonafide czy Łąki Łan. Współpracowali z Akademią Rozrywki w Trójce. Mają za sobą kilkanaście realizacji telewizyjnych, występowali z takimi artystami jak, między innymi, Artur Andrus, Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grzegorz Halama, Sławomir i wielu innych...

7 urodziny Improkracji, wszyscy jesteście zaproszeni!

Więcej informacji w rozmowie z Mateuszem Skulimowskim, jednym z artystów teatru:

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować