Jesienna Strefa Zdrowia i Urody w Radiu RAM [ZOBACZ]

Radio RAM | Utworzono: 14.09.2018, 17:38 | Zmodyfikowano: 14.09.2018, 17:38
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk/Radio RAM


W piątek 21 września zaprosiliśmy Was na program "Jesienna strefa zdrowia i urody", który nadawaliśmy na żywo wprost z Restauracji Sukiennice 7. Na miejscu można było spotkać ekspertów, gotowych do niesienia pomocy i dzielenia się fachowymi poradami w swoich dziedzinach. W programie pojawili się przedstawiciele:

Centrum Dermatologii Zabiegowej i Laserowej URODA dr Monika Lelonkiewicz
Wrocław, ul. Szybka 1E/A, boczna Traugutta
www.uroda.in 

Za nami lato, jedno z najgorętszych i najbardziej słonecznych. Po tak dużym nasłonecznieniu, nasza skóra wymaga zadbania i odbudowy. Dziś dzięki rozmaitym zabiegom, można bardzo szybko i skutecznie skórę nawilżyć i wyrównać wszelkie przebarwienia, o czym opowiadała mgr kosmetologii Aneta Machoń, specjalistka w sprawach rewitalizacji skóry. O jesiennych stylizacjach w modzie i makijażu mówiła natomiast stylistka i wizażystka, kreatorka wizerunku Lidia Woźnica-Sokołowska.  W tym roku jesienią będzie królował kolor żółty oraz zwierzęce motywy na ubraniach.


Fitness Academy
 
www.fitness-academy.com.pl

Sergiusz Rowba podzielił się z nami swoją pasją do squasha. Sam przez całe życie związany z różnymi sportami, w ostatnich latach przelał całe swoje zainteresowanie na squasha i jest Managerem Squasha w dwóch klubach Fitness Academy we Wrocławiu. Dowiedzieliśmy się, że dzięki uprawianiu tego sportu, możemy spalić nawet 1000 kcal podczas jednego meczu oraz że squash znakomicie poprawia naszą koordynację i pozytywnie wpływa na zdrowie.


Dental Corner 
Wrocław, ul. Bezpieczna 2
www.dentalcorner.pl

Kolejnym rozmówcą była Sylwia Spychalska-Dymek, specjalista protetyk z Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Corner, która podpowiadała, jak sobie radzić w przypadku utraty zęba bądź kilku zębów. W takich przypadkach nie wolno czekać i należy udać się jak najszybciej po pomoc do specjalisty, bo jak się okazuje - brak nawet jednego zęba może negatywnie wpłynąć na cały układ szczęki. 


Body4Soul Studio Fitness

Wrocław, ul. Stysia 45
www.body4soul.pl

Naszym ekspertem w Strefie Zdrowia i Urody był Bartłomiej Rusin – trener personalny z Body4Soul, związany ze sportem od blisko 20 lat - który z precyzją i zaangażowaniem wyjaśnił, jak naprawdę wygląda trening personalny i jaką rolę odgrywa w nim sam trener, będący jednocześnie motywatorem, instruktorem i doradcą.EMC  Instytut Medyczny SA - Sieć Szpitali i Przychodni
www.emc-sa.pl  

Na koniec o haluksach, o problemach z nimi związanych i o skutecznych metodach ich leczenia opowiadał dr Michał Kniaź - ordynator Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu. Nasz gość przekonywał, że wykoślawienie się haluksa to nie koniec świata i wcale nie trzeba z tym żyć, godząc się na ból i dyskomfort. Dzięki współczesnej medycynie można zlikwidować uporczywy problem, który dotyka głównie kobiety.REKLAMA

To może Cię zainteresować