Wspólne koncerty EABS z Marcusem Millerem

Radio RAM na podst. materiałów wydawcy | Utworzono: 27.08.2018, 18:47 | Zmodyfikowano: 27.08.2018, 18:47
A|A|A

Trasa będzie miała miejsce w listpopadzie, muzycy wystąpią w pięciu miastach w Polsce, wrocławski koncert na zakończenie, 30 listopada w Hali Orbita.

"Propozycja zagrania dużej trasy obok Marcusa Millera i jego zespołu promującego najnowszy album dla Blue Note, to było coś więcej niż spełnienie marzeń. My nawet nie zdążyliśmy tego wymarzyć, a to zdarzy się w realnym świecie. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem, zwłaszcza, że będziemy mogli pokazać naszą twórczość jeszcze szerszej publiczności. Nie wiemy w tej chwili co jeszcze się wydarzy, ale już w tej chwili czujemy, że to będzie bardzo ważny punkt w naszej pięknej muzycznej przygodzie! Mamy też nadzieję, że uda nam się pograć wspólnie z Marcusem w finale. Najlepiej na dwie perkusje i dwa basy! Nie możemy się doczekać”. – w ten sposób zespół  EABS skomentował wspólne występy.

Marcus Miller przyjeżdża do nas promować swój najnowszy krążek, "Laid Back", który ukazał się 1 czerwca nakładem wytwórni Blue Note.

Ubiegłoroczny debiut wrocławskiego kolektywu  “Repetitions (Letters to Krzysztof Komeda)”  spotkał się ze znakomitym przyjęciem i otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Pojawił się we wszystkich ważniejszch plebiscytach i podsumowaniach jazzowych minionego roku. Muzycy wielkokrotnie gościli w naszym studiu, a oficjalny koncert promujący we Wrocławiu debiutancki album odbył się w naszym radiu. 

Z przyjemnością możemy poinformować, że będziemy mieć dla Was bilety na wrocławski koncert Marcusa Milllera i EABS.

REKLAMA

To może Cię zainteresować