Będą świętować Międzynarodowy Dzień Bez Dzieci

Justyna Kościelna | Utworzono: 26.07.2018, 09:42 | Zmodyfikowano: 26.07.2018, 09:54
A|A|A

Edyta Broda; fot. Luiza Różycka

Organizatorką spotkania jest Edyta Broda - autorka bloga Bezdzietnik. - Jestem pełna felerów i deficytów. Ale tylko z jednego braku muszę się nieustannie tłumaczyć – z braku dzieci. I strasznie mnie to wkurza! Bo nawet jak się nie tłumaczę, nie wyjaśniam i w ogóle milczę jak Delta Force, to i tak jestem Tą Bez Dzieci. Tą, która nie wie, jak wygląda Prawdziwe Życie. Egoistką pasożytującą na społeczeństwie. Samolubem pozbawionym moralności. No, bez siekiery nie podchodź! - pisze wrocławianka na swoim blogu dodając, że wciąż musi się tłumaczyć:

- Często pada jeszcze jeden zarzut - zupełnie absurdalny - że nie lubimy dzieci - dodaje Edyta Broda:

Blog powstał 5 miesięcy temu. - Jestem bardzo zaskoczona pozytywnym odbiorem i wciąż wzrastającą liczbą czytelników. To pokazuje, że takie miejsce było potrzebne w polskiej blogosferze. Za oceanem miejsc zrzeszających bezdzietnych w sieci jest mnóstwo - podkreśla wrocławianka.

Szeregi bezdzietnych, także w Polsce, ciągle rosną. Szacuje się, że nad Wisłą około 30 proc. par nie ma dzieci. 2/3 z nich ma problem z płodnością, pozostali po prostu nie widzą siebie w roli rodziców.  

POSŁUCHAJCIE ROZMOWY Z EDYTĄ BRODĄ:

REKLAMA

To może Cię zainteresować