KoktajLOVE piątki pełne pasji: szycie, komedia, wspinaczka i odwaga

Bartek Synowiec | Utworzono: 05.07.2018, 10:23 | Zmodyfikowano: 05.07.2018, 10:23
A|A|A

Jako pierwsza nasze plenerowe studio odwiedziła doskonale znana w świecie projektantów i blogerek modowych Anna Maksymiuk-Szymańska - autorka bloga Made by Rudaktóra opowiedziała o swojej pasji związanej z szyciem i projektowaniem ubrań. Wakacyjna aura była też świetną okazją do zapytania o to jak i w co się ubierać w gorące dni. Moda czy wygoda? Bardziej wygoda, ale nasz gość przekonywał, że bardzo łatwo można połączyć jedno z drugim.

Kolejnym gościem był Wojciech Dąbrowski z Wrocławskiego Teatru Komedia, który nie zamyka się latem przed widzami.  Wizyta była też świetną okazją do podsumowania minionego sezonu w teatrze i opowiedzenia o kolejnych planach wesołej załogi. Wśród nich premiera nowego spektaklu. 16 września na deskach teatru pojawi się przedstawienie pt. "Damski biznes", w którym Paweł Okoński i Wojciech Dąbrowski pokażą się wrocławskiej publiczności w damskiej bieliźnie.

Nasze studio odwiedzili także Tomasz Zwolak i Damian Odo z wrocławskiej Bulderowni Groto. Dzięki nim mogliśmy dowiedzieć się, że wspinaczka to nie tylko sport, ale także styl życia. Panowie udzielili wielu cennych porad dotyczących rozpoczęcia swojej przygody ze ścianką lub skałami.

Na koniec naszego letniego spotkania rozmawialiśmy o jednym z najważniejszych letnich wydarzeń kulturalnych - Brave Festivalu. Festiwalu, który pokazuje zanikającą kulturę z najdalszych zakątków świata. Jego pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym od lat jest Grzegorz Bral, który przypomniał ideę i program tegorocznej edycji. Sam festiwal ma mnóstwo rozgałęzień. Jednym z nich jest Brave Kids - to program, który pomaga i jednoczy dzieci z całego świata. O tym co drzemie w dzieciach pochodzących z różnych stron opowiedziała Justyna Warecka. Inną odsłoną Brave'a jest przegląd filmowy - Brave Forbidden Cinema - który prezentuje filmy mało znane, ale pokazujące ważne problemy.


KoktajLOVE piątki w Novocainie czyli lato czas zacząć - ZOBACZ, jak było 29 czerwca [LINK]

REKLAMA

To może Cię zainteresować