Kolory Marzeń - Dzień Dziecka z Radiem RAM w Domu Handlowym Renoma

Radio RAM | Utworzono: 29.05.2018, 15:36 | Zmodyfikowano: 29.05.2018, 15:36
A|A|A

2 czerwca, nazajutrz po Dniu Dziecka, gościliśmy w Domu Handlowym Renoma z programem "Kolory Marzeń", w którym opowiadaliśmy o tym o jak spełniać marzenia.

Naszym pierwszym gościem była Marta "Martella" Kołodziejczyk, wrocławska wokalistka, która z powodzeniem rozwija swoją karierę muzyczną. Dzięki niej dowiedzieliśmy się co robić, żeby zaistnieć w branży muzycznej i jak pracować nad swoim głosem, aby inni chcieli go słuchać.

Które z dzieci niegdyś nie marzyło, aby zostać bohaterem lub bohaterką niosącą pomoc potrzebującym? Takie marzenia miał także Tomasz Tkaczyk, wrocławski strażak, który udzielił paru rad dzieciom, marzącym o gaszeniu pożarów w przyszłości.

W naszym studiu pojawiła się także Anna Jur - prawdziwa kobieta orkiestra. Wrocławska malarka, artystyka, projektantka i organizatorka imprez. Zapytaliśmy jak trzeba działać, żeby robić aż tyle rzeczy na raz i się w tym nie pogubić.

Na koniec naszego spotkania odwiedziła nas Paulina Moffitt, kobieta-marynarz, która opłynęła cały świat, a swoje przygody opisała w książce "Wszystko czego pragniesz".REKLAMA

To może Cię zainteresować