Śląsk Wrocław zamierza pobić rekord świata

Radio RAM, Robert Skrzyński | Utworzono: 10.05.2018, 11:26 | Zmodyfikowano: 10.05.2018, 11:26
A|A|A

fot. archiwum radioram.pl

W sobotę w ramach "Tygodnia bez barier" odbędzie się próba pobicia nieoficjalnego rekordu świata w liczbie kibiców niepełnosprawnych na meczu piłkarskim. To inicjatywa, którą przyjęliśmy z ogromną radością mówi rzecznik Śląska Kacper Cecota.

- Tutaj oczywiście największa rola jest Klubu Kibiców Niepełnosprawnych. To oni będą tę akcję organizować, ale my jesteśmy niezwykle dumni, że takich kibiców mamy, którzy są tak świetnie zorganizowani i to oni wyznaczają w Polsce standardy jak takie grupy należy obsługiwać. My regularnie z nimi pracujemy.

"Śląsk bez barier" - to akcja Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych, Śląska Wrocław i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. - Wierzymy, że uda nam się ustanowić nowy rekord - mówi Paweł Parus - prezes Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

- "Śląsk bez barier" będzie polegał na tym, żeby zgromadzić jak najwięcej osób z niepełnosprawnością na Stadionie Wrocław. Trzy lata temu zmierzyliśmy się z takim zadaniem i udało nam się zgromadzić 1005 osób niepełnosprawnych. Chcemy ten rekord pobić, żeby jak najwięcej osób przychodziło na stadion.

Zgłoszenia należy wysyłać mailem na adres: bilety@kkn.wroclaw.pl. Wejściówki są bezpłatne. 

fot. slaskwroclaw.pl

Dotychczasowy rekord padł podczas meczu Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk.

POSŁUCHAJ CAŁEGO MATERIAŁU:

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować